Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2".
Відкритий турнір з гирьового спорту \"Старт до чемпіонства 2\".

Поділитися новиною:

«Старт до чемпіонства 2018»
Вже традиційно Новопсковська громада приймає відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". На ці змагання приїхали спортсмени не лише з об’єднаної територіальної громади Луганської області, а навіть із сусідніх областей.
Новопсковський селищний будинок культури на один день перетворився на центр гирьового спорту як Луганської області, так і всієї східної частини України. На відкритий чемпіонат з гирьового спорту «Старт до чемпіонства 2» підкорювати вершини гирьового Олімпу прибуло 11 команд, близько 100 учасників з різних куточків міст, районів та об’єднаних територіальних громад, а саме представники: Білокуракінського та Старобільського районів, сел Tанюшівка, Рогове, Риб’янцеве, Донцівка, смт. Білолуцьк, Новопсковська громада та Новопсковська ЗОШ Луганської області, представники Донецької області - Волноваська ДЮСШ, та команда «Юність» Дворічанського району, Харківської області, які змагалися у вправі двоборство (поштовх + ривок), маючи десять хвилин на кожну вправу.
Після напруженого очікування офіційного старту під звуки енергійної «Україна вперед!», запального танцю дівчат хореографічного колективу та чарівного співу ансамблю дійство почалося. Після останніх акордів державного гімну гостей та учасників змагань привітав голова Новопсковської селищної ради Гаєв Вадим Вікторович.
Все готово для проведення. В залі відчувається легка напруга. Всі спортсмени хвилюваються за свої виступи. Перша зміна учасників. Хлопці змагаються в першій вправі двоборства – поштовху. Старт. Судді на помостах чітко фіксують результати підйомів на електронному табло. Все вдається. Радісно бачити діточок з гирями вагою 8 кілограм, які вправно виконують підйоми та йдуть до перемоги. Як кажуть «переможе сильніший»! Серед них забираються на вершини й представники команди «Юність». Наші зовсім юні, але знані та відомі за межами області Михайло Ткаченко та Іван Омельчук старанно та вперто вибороли найвищі показники серед всіх учасників своєї вікової категорії та зайняли першу та другу сходинки переможного п’ядесталу відповідно.
Хочеться додати, що високим результатам Михайла, а саме 178 разів поштовху двух гир по 8 кг кожна та 249 разів зафіксувавши у вправі ривок не повірили навіть судді змагань, та перевіряли свідоцтво про народження спортсмена, аби переконатися у відповідності віку малого «богатиря».
В цій віковій категорії вдалим виступом відзначився ще один наший юний «котигорошок» Іван Омельчук який маючі власну вагу 28 кг, підняв гирі по 8 кг 40 разів, а це вам не абиякий результат, спортсмен піднімав одразу половину своєї ваги, в другій вправі він показав результат в 199 балів, поступившись лише більш досвідченому спортсмену Михайлу Ткаченку, та не дав шансів другим суперникам, на перемогу.
Відзначився, та «закинув у копілку» команди медаль за друге місце наступний представник нашої команди, від якого ніхто не очікував високого показника – Микита Шляхтін, для якого це перші масштабні змагання такого рівня. Виходячи на поміст Микита дуже переживав за свій виступ, адже він по обіцяв батькові що буде старатися попасти до медального заліку. Зібравшись зі своїми силами продемонстрував дуже гарний результат піднявши дві гирі по 12 кілограмів 40 разів, та у другій вправі показав 120 повторів, Молодець! Сподіваємось на продовження і ще на вищі досягнення спортсмена.
У наступній вікової категорії - 2003-2004 р.н., з вагою гир по 16 кг важким вдався виступ для Дмитра Омельчука, адже на 16-ти кілограмові гирі хлопець перейшов зовсім нещодавно. Серед семи учасників Дмитро виборов гідне 4 місце.
«Я на концертах так не нервую, де збираються сотні та тисячі глядачів, як на змаганнях по гирям!» сказав перед виходом наш багатогранний Владислав Попов. Старанно та наполегливо вів уперту боротьбу за друге місце. У першій вправі молодий талант Дворічанщини показав однаковий результат зі своїм суперником - 19 разів. Фінальний результат в другій вправі був вирішальним. Владислав виконав п’ятдесят повторів і посів високе 3 місце трохи не добравши до «срібла».
Неочіковано зголосився поїхати з нами на змагання знаний, але вже трішки забутий Ростислав Хрипун та довів що «є порох в порохівницях», і є «повноцінною бойовою одиницею» в нашій команді і одним з її призерів. Серед чоловіків у ваговій категорії до 73 кг, та вагою гир по 24 кг спортсмен наполегливо виборов ІІІ місце.
Серед найсильніших, пишу «найсильніших», бо саме в цій вагової категорії змагались декілька Майстрів спорту, виступив тренер команди гирьовиків Олег Федяй. З розривом в декілька балів капітан виборов ІІ місце для команди.
0,5 бали невистачило до ІІ місця кандидату в майстри спорту Володимиру Ткаченко. Спортсмен посів ІІІ місце у своїй ваговій категорії.
Спокійний, водночас великий і могутній, найстарший кандидат в майстри гирьового спорту нашої команди Ростислав Федяй серед ветеранів став чемпіоном вперто скинувши з найвищої точки переможного Оліпму всіх гирьовиків.
З кожною зміною учасників напруга в залі зменшується, а настрій підіймається. Це наше майбутнє, яке вже сьогодні тішить нас. Спортсмени змінювали на помостах одне одного, а вага гир зі зміною вікової категорії зростала. Після хлопців на помости вийшла прекрасна половина людства – жінки. Дуже вправно виконуючи вправу ривок, деякі з них зуміли здивувати навіть самих сильних чоловіків.
Приємно вражає те, що ряди учасниць змагань в цьому році поповнились.
Дебютним даного масштабу змагань та тріумфальним вдався вихід серед дівчат тендітної та юної Анастасії Колеснікової. Дівчина єдина в своїй ваговій категорії вперто вистояла всі 10 хвилин зробивши ривок 8-ми кг гирею 181 раз. Настя посіла ІІ місце. Вітаємо!
Вікторія Рущак, яка вдруге брала участь в цих змаганнях, вперто вела боротьбу за «золоту» вершину серед найважчої вагової категорії дівчат з вагою гирі 12 кг. Досвідченій представниці команди трішки невистачило терпіння та сили волі допрацювати вправу. Вікторія поставила гирю на дев’ятій хвилині, тим самим дала змогу суперникам обігнати себе на декілька балів, хоча при цьому лідирувала по кількості підйомів. З результатом в 234 бали дівчина посіла третю сходинку п’ядесталу.
Вперше стала чемпіонкою таких великих змагань витончена Юлія Марчак, виборовши І місце, завдяки тяжким тренуванням, які не минули даром для нашої прекрасної дівчини, у своїй ваговій категорії серед жінок. Спортсменка виконала 63 підйоми, гирею вагою 16 кг.
Завдяки великій кількості учасників змагань, конкуренція була дуже великою, а перемогу змогли отримати найсильніші. За результатами цікавих і дуже напружених змагань у загальнокомандному заліку перемогу виборола команда «Юність» Дворічанського району Харківської області, друге місце посіла команда Старобільської ДЮСШ Луганської області, третє місце – команда м. Волноваха Донецької області. Всі призери особистої першості були нагороджені кубками, грамотами, медалями, вимпелами та цінними подарунками Новопсковської ОТГ. Призери командної першості були нагороджені грамотами та кубками. Змагання гирьовиків стали справжнім спортивним святом, залишивши незабутній слід в серцях кожного з присутніх.
Організація змагань була забезпечена спільними зусиллями Новопсковської об’єднаної територіальної громади. Успішне ж проведення цього свята відбулося завдяки зусиллям молоді, яка живе сподіваннями на подальший розвиток здорового способу життя та докладає багато зусиль для популярізації гирьового спорту. Злагоджену роботу суддівської бригади, святкове оформлення місця проведення змагань, динамічне і дружнє коментування виступу кожного спортсмена на змаганнях забезпечив головний суддя - Кірєєв Євген, майстер спорту України з гирьового спорту.
Завдяки проведенню таких заходів є надія на те, що жителі і Дворічанського району долучаться до різноманітних спортивних заходів для усіх верств населення.

Ю. О. Марчак спільно з О. Р. Федяй

Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2". Альбом: Відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 2".
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9886 | Переглядів: 14Дата публікації: 09:47 11.06.2018