Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту

Поділитися новиною:

НА ЗМАГАННЯХ У СУСІДНІЙ ОБЛАСТІ

17 лютого 2018 року центром проведення відкритого Кубка Луганської обласної організації з гирьового спорту стало приміщення Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму (м. Рубіжне, Луганської області). Запрошення на представницькі змагання отримали і гирьовики Дворічанського району, яких знають завдяки успішним виступам на турнірах різного рівня далеко за межами нашого району і навіть області.

За форматом змагання були особисто командними і проводилися у сумі двоборства у чоловіків (поштовх + ривок) та у ривку серед жінок. Проходили вони серед юнаків і дівчат, юніорів, чоловіків і жінок, а також ветеранів – чоловіків та жінок різних вікових категорій. Команда Дворічанщини, яку очолив майстер спорту України Олег Федяй, була представлена юними вихованцями клубу «Юність», а також дорослими спортсменами – переможцями і призерами обласних і Всеукраїнських змагань. Зважаючи на рівень змагань та розвитку силових видів спорту у господарів турніру, наші гирьовики продемонстрували непогані навички та вміння і зуміли показати пристойні результати.

У особистому заліку серед юнаків не старших 2007 р.н., в абсолютній ваговій категорії, виконуючи вправи з гирями вагою по вісім кілограмів, друге місце виборов наш наймолодший учасник Іван Омельчук, набравши в залік 100 очок (20+80). У наступній віковій категорії (юнаки 2005-2006 р.р.нар.) у ваговій категорії до 50 кг виступав юний, але титулований спортсмен Михайло Ткаченко. Він виконував вправи зі снарядами по 12 кг і набрав у сумі двоборства 228 очок (94+134). Це дозволило Михайлу посісти друге місце. Ще одним призовим здобутком відзначилися дворічани у віковій категорії 2001-2002 р.р.нар., де у ваговій категорії до 70 кг Владислав Попов з гирями вагою по 24 кг набрав у сумі 75 балів (15+60) і посів третю сходинку. Ще два наші земляки – Олександр Водолажський і Дмитро Омельчук (вікова категорія учасників 2003-2004 р.р.нар.) виступали з гирями вагою по 16 кг у ваговій категорії до 60 кілограмів. Показані результати дозволили хлопцям фінішувати на п’ятій і шостій позиціях відповідно.

Серед жінок у ваговій категорії до 60 кг нашу команду представляла Юлія Марчак. Шістдесят повторів при виконанні вправи (гиря 16 кг) дозволили дівчині завоювати друге місце на турнірі.

А найбільшими здобутками можуть пишатися представники чоловічої статі, які показали високі результати і вибороли переможні позиції у своїх вагових категоріях. Ще б пак! У нашій чоловічій команді виступали один майстер і два кандидати в майстри спорту України з гирьового спорту, а це вам не пустий звук! Капітан команди Олег Федяй виступав у ваговій категорії до 80 кг з гирями по 24 кг. Для здобуття перемоги майстру вистачило сумарного результату в 306 очок (132+174). Кандидат в майстри Ростислав Федяй у ваговій категорії до 95 кг набрав 211 балів (50+161) і також здобув перемогу з гирями вагою по 24 кг. І, нарешті, новоспечений кандидат в майстри спорту, Володимир Ткаченко, змагався у ваговій категорії до 90 кг, виконував вправи також з гирями вагою по 24 кг кожна, набрав 282 бали (132+150) і виборов перше місце.

У командному заліку до уваги бралися сім кращих результатів по таблиці очок ФГСУ. Серед семи команд загалом наші гирьовики посіли цілком пристойну четверту позицію.

Насамкінець турніру проводилася фінальна вправа у гирьовій естафеті. Участь у швидкій вправі приймали по п’ять дорослих членів від команди – чотири чоловіка і одна жінка. На виконання вправи кожному учаснику відводили хвилину. Загалом,  за п’ять змагальних хвилин, наші гирьовики (В. Попов, В. Ткаченко, О. Федяй, Р. Федяй і Ю. Марчак) виконали 116 підйомів  і посіли третє місце у даній вправі, зовсім трохи поступившись суперникам. Так, другі призери набрали в сумі 118 очок, а переможці – 120.

За перемогу в особистих змаганнях представників призового Олімпу нагороджено медалями і грамотами, а також пам’ятними тематичними календарями обласної організації з гирьового спорту. За «бронзу» в командній естафеті наші гирьовики нагороджені пам’ятними медалями відповідного ступеню.

Альбом: Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту Альбом: Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту Альбом: Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту Альбом: Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту Альбом: Відкритий Кубок Луганської обласної організації з гирьового спорту
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9530 | Переглядів: 102Дата публікації: 09:34 28.02.2018