Урочисте закриття першості Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу
Урочисте закриття першості Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу

Поділитися новиною:

Урочисте закриття першості Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу

6 травня 2017 року закінчилась першість Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу серед юнаків 2004-20005 років народження (10 команд – 120 вихованців), 2002-2003 років народження( команд - 84 вихованця)

Командам, вихованцям груп призерам та переможцям в двох вікових групах були вручені грамоти ,кубки, медалі, спортивні призи.

Місця серед юнаків 2004-2005 років народження розподілились так:

1 місце – «Старт» Новоєгорівка (Керівник гуртка Комісаров В.О.)

2 місце – «Юність» Дворічна-2 (Керівник гуртка Ковальов Г.Л.)

3 місце –«Колос» Рідкодуб (Керівник гуртка Строєв О.М.)

4 місце –«Маяк» Тавільжанка (Керівник гуртка Мажулін В.С.)

5 місце –«Оскіл» Тополі (Керівник гуртка Солонина А.О.)

6 місце –«Родіна» Богданівське (Керівник гуртка Артеменко О.Т.)

7 місце –«Метеор» Дворічне (Керівник гуртка Дорошенко В.А.)

8 місце –«Факел» Колодязне (Керівник гуртка Якімов С.В.)

9-10 місце –«Нива» Вільшана (Керівник гуртка Колісник С.О.)

9-10 місце –«Юність» Дворічна-1 (Керівник гуртка Неронов О.Є.)

Місця серед юнаків 2002-2003 років народження розподілились так:

1 місце – «Юність» Дворічна (Керівник гуртка Довгополий С.М.)

2 місце – «Зірка» Кутьківка (Керівник гуртка Фомін В.І.)

3 місце – «Маяк» Тавільжанка ( Керівник гуртків Мажулін В.С.)

4 місце – «Космос» Кам’янка (Керівник гуртка Бражников В.П.)

5 місце – «Метеор» Дворічне (Керівник гуртка Дорошенко В.А.)

6 місце – «Нива» Вільшана (Керівник гуртка Колісник С.О.)

Кращі гравці першості в номінаціях :

Серед юнаків 2004-2005 років народження

Кращий нападник – Просолов Максим

Кращий захисник – Літвінов Лев

Кращий бомбардир – Сябрук Назар

Кращий воротар – Жовтань Артур

Серед юнаків 2002-2003 років народження

Кращий нападник – Куценко Сергій

Кращий захисник – Пінцов Артем

Кращий бомбардир – Куценко Сергій

Кращий воротар – Калужин Микита

Кращі гравці в командах

Серед юнаків 2004-2005 років народження

Пишняк Богдан – «Юність» Дворічна-2

Рибалка Олександра – «Маяк» Тавільжанка

Молчанов Антон – «Старт» Новоєгорівка

Поляк Микита – «Колос» Рідкодуб

Чернявський Богдан – «Факел» Колодязне

Артеменко Ілля – «Родіна» Богданівське

Карпенко Кирило – «Оскіл» Тополі

Жепка Руслан – «Метеор» Дворічне

Серед юнаків 2002-2003 років народження

Бочкарьов Олександр – «Космос» Кам’янка

Філімонов Владислав – «Юність» Дворічна

Таран Костянтин – «Зірка» Кутьківка

Трофимович Максим - «Метеор» Дворічне

Манько Олег - «Маяк» Тавільжанка

Підсумки

змагань на кубок Дворічанського ДЮКФП «Юність»

серед юнаків 2004-2005 років народження 

1 місце - "Юність" Дворічна

2 місце - "Старт" Новоєгорівка

3 місце - "Колос" Рідкодуб

4 місце - "Родіна" Богданівське

Кращий нападник - Літвінов Олег

Кращий захисник - Кузніченко Максим

Кращий воротар - Мороз Денис

Кращий бомбардир - Вавулін Андрій

Кращі гравці в командах

"Юність" Дворічна - Василець Віталій

"Старт" Новоєгорівка - Молчанов Антон

"Колос" Рідкодуб - Просолов Максим

"Родіна" Богданівське - Артеменко Ілля

Серед юнаків 2002-2003 років народження

1 місце - "Юність" Дворічна

2 місце - "Маяк" Тавільжанка

3 місце - "Зірка" Кутьківка

4 місце - "Метеор" ст.Дворічне

Кращий нападник – Таран Костянтин

Кращий бомбардир – Кондратенко Олег

Кращий захисник – Лисиченко Олександр

Кращий воротар – Берлач Іван

Кращі гравці в командах

"Зірка" Кутьківка – Таран Костянтин

"Космос" Кам’янка – Бочкарьов Олександр

"Маяк" Тавільжанка – Манько Олег

"Метеор" ст.Дворічне – Трофимович Максим

"Юність" Дворічна – Філімонов Владислав

В номінації «Глядацькі симпатії»

"Космос" Кам’янка – Бражникова Ірина

Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/9384 | Переглядів: 57Дата публікації: 21:06 08.05.2017
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих