ВІДКРИТИЙ «КУБОК МІСТА КУП’ЯНСЬК » З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД.

Поділитися новиною:

30 жовтня на майданчику спортивного комплексу ДЮСШ «Металург» (смт.Ківшарівка) за підтримки міського голови Геннадія Мацегори відбувся відкритий «Кубок міста Куп’янськ» з волейболу серед чоловічих команд.

Учасниками цього турніру стали чотири колективи – куп’янський «Оскіл», фактично збірна міста, збірна міста Ізюм, команда «Вокзал Харків-Пасажирський» та збірна КЗ «ДЮКФП «Юність» Дворічанської селищної ради, що об’єднала нещодавніх випускників закладу і вихованців старшої групи клубу.

За регламентом змагань, команди зіграли одноколовий турнір зі скороченою кількістю партій, з «італійської» системою підрахунку очок і головним пріоритетом в таблиці – за кількістю перемог.

Відкривався турнір грою дворічан проти збірної Ізюму. Маючи значну перерву в змаганнях на рівні чоловічого волейболу, дворічани довго не могли впіймати ігровий ритм, також відчувалась недостатня командна взаємодія. До того ж, стрибучі догравальники суперника продемонстрували якісну гру в захисті і раз по раз атакували поверх блоку дворічан. Поразка в двох сетах на старті турніру (25:19,25:15).

Наступну свою гру дворічани грали проти куп’янського «Оскола». Весь перший сет «Юність» вела у рахунку за рахунок дій перших темпів і  швидких передач в край сітки. За рахунку 22:18 прикру травму отримав зв’язуючий  дворічан Богдан Семененко. Заміна зв’язуючого зменшила темп гри, чим і скористались куп’янчани в наступних двох партіях, - здобувши перемогу на тай-брейку (25:21, 15:25, 5:15).

Поєдинок команд «Юність» і «Вокзал Харків-Пасажирський» вирішував володаря «бронзових нагород». В першому сеті дворічанські юнаки намагались переграти суперника за рахунок індивідуальних дій, багато ризикували на подачі і в атаці. При такій грі обов’язково виникає велика кількість помилок. А досвідчений суперник навпроти, зіграв максимально якісно і зібрано - 13:25 перший сет за харків’янами.

В другому сеті дворічани продемонстрували зовсім інший - командний волейбол, з атаками по всій сітці, якісною грою на прийомі і в захисті, демонструючи яскраві емоції на майданчику. За рівної боротьби «Юність» перемагає в другому сеті 25-23 і  програючи 11-14, на подачах Павла Кравченко, «вириває» перемогу в кінцівці третьої партії 17-15!

Завдяки цій перемозі КЗ «ДЮКФП «Юність» здобуває бронзові нагороди, а команда «Вокзал Харків-Пасажирський» посідає четверте місце в турнірній таблиці.

Доля «золотих» нагород  вирішувалась в заключному протистоянні між збірними Ізюму та Куп’янська. «Обмінявшись» перемогами 21-25, 25-20 команди максимально зібрано зіграли в третьому укороченому сеті. Обидва колективи діяли настільки впевнено, що навіть не виникло потреби використати перерви для внесення корегування в дії гравців.

За такої гри команди зіграли практично подвійний тай-брейк, який закінчився з рахунком 25-27 на користь куп’янчан. Відповідно збірна Ізюму – срібний призер турніру.

Офіційну церемонію нагородження провели заступник голови федерації волейболу Куп’янська Владислав Зіпунов та директор ДЮСШ "Металург" Анатолій Фомінський.

Призери турніру були нагороджені пам’ятними кубками та медалями від федерації волейболу Куп’янська.

Захід відбувся з дотриманням карантинних рекомендацій.

Альбом: ВІДКРИТИЙ «КУБОК МІСТА КУП’ЯНСЬК » З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД.
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14841 | Переглядів: 41Дата публікації: 11:40 03.11.2021