Тренерська нарада
Тренерська  нарада

Поділитися новиною:

Тренерська нарада

24 жовтня на базі Дворічанський ДЮКФП «Юність» відбулись заключні ігри попереднього етапу Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу в групі «Б» серед дівчат вікової категорії 2005-2006 р.н.

 

24 жовтня на базі Дворічанський ДЮКФП «Юність» відбулись заключні ігри попереднього етапу Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу в групі «Б» серед  дівчат вікової категорії 2005-2006 р.н.

Користуючись нагодою, під час технічної перерви між іграми, було проведено тренерську нараду серед  керівників гуртків і тренерів КЗ «ДЮКФП «Юність» Дворічанської селищної ради, КЗ «ДЮКФП «Старт» Вільхуватської селищної ради і КЗ «Великобурлуцька ДЮСШ», які готують своїх вихованців до виступів у волейбольних змаганнях в нашому регіоні.

Учасники наради запропонували можливі варіанти формування груп і  дати проведення попередніх етапів цьогорічного чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» у середній і молодшій вікових категоріях у юнаків і дівчат.

При обговорені плану спортивних заходів на період зимових канікул окремо було розглянуто можливість проведення першого чемпіонату Куп’янського району серед юнаків старшої вікової групи.

Захід відбувся з дотриманням карантинних рекомендацій.

Володимир Домнін

Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14777 | Переглядів: 109Дата публікації: 08:48 25.10.2021
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук