Тренерська нарада
Тренерська  нарада

Поділитися новиною:

Тренерська нарада

З 13 по 17 жовтня на базі Дворічанський ДЮКФП «Юність» було проведено ігри попереднього етапу Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу в групі «Б» серед юнаків вікової категорії 2005-2006 р.н.

Учасниками цих ігор стали п’ять команд, що представляли  КЗ ДЮКФП «Юність» Дворічанської селищної ради, КЗ Великобурлуцька ДЮСШ і Борівську ДЮСШ.

На старті цих змагань було проведено тренерську нараду серед  керівників гуртків і тренерів, які готують своїх вихованців до виступу у волейбольній першості Харківської області у вищеназваних закладах.

Представник дитячої комісії Федерації волейболу Харківської області (ФВХО) Домнін Володимир Миколайович роз’яснив присутнім новий порядок проведення ліцензування юних волейболістів.

Наступним питанням наради було ознайомлення зі змінами в офіційних правилах волейболу. З жовтня місяця ці зміни є актуальними і в чемпіонатах та турнірах під егідою ФВХО.

Також присутніми було обговорено можливі турнірні схеми і час проведення попередніх етапів цьогорічного чемпіонату у кожній з трьох вікових категорій у юнаків і дівчат.

На нараді тренери отримали настановні інструкції щодо організації проведення ігор Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу сезону 2021/2022 в умовах адаптивного карантину.

Захід відбувся з дотриманням карантинних рекомендацій.

 

Альбом: Тренерська  нарада
Альбом: Тренерська  нарада
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14751 | Переглядів: 147Дата публікації: 13:05 18.10.2021
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук