Кубок з футзалу серед дівчат

Поділитися новиною:

9 жовтня 2021 року у селищі Борова відбувся регіональний Кубок з футзалу серед дівчат 2009 року народження та молодші, присвячений Дню Захисника України.

Учасниками турніру стали команди:

«Юність» - вихованці Дворічанського КЗ ДЮКФП з однойменною назвою.

«Атлет» Борова – постійний учасник обласних змагань, неодноразовий призер;

«Валькірія»  Балаклійська ОТГ – призер Першості України, неодноразовий переможець обласних змагань;

«Тесла» м. Харків – професійний фут зальний клуб, також учасник Першості України та області;

Слід відзначити, що наші дівчата взяли участь у подібних змаганнях вперше за два роки. І у першому матчі проти дівчат з «Тесли» при рівній грі відсутність ігрової практики таки дала себе знати – поразка 0:2. У той же час «Валькірія» перемогла борівчан 4:1. У другому турі дворічани грали проти «Атлета» - і знову досвід участі у змаганнях  суперниць став на завадідворічанам: 3:1 на користь господарів (голом відзначилася Настя Коптєлова).«Валькірія» впевнено перемогла «Теслу» 4:0 і достроково стала переможницею турніру. В останньому турі чемпіонки лише у другому таймі таки здолали опір наших дівчат(перший тайм 1:1) – 6:1 (знову забила гол  Настя Коптєлова). В останній грі харків’янки перемогли борівчан 2:0 і посіли друге місце , залишивши господарок на третьому.

1 місце - «Валькірія»  Балаклійська ОТГ

2 місце - «Тесла» м. Харків

3 місце - «Атлет» Борова

4 місце - "Юність" Дворічна

Слід відзначити, що кращим нападником турніру було визнано Настю Коптєлову.

У  складі команди «Юність» Дворічна брали участь: Сизонова Софія, Ковшарь Катерина, Шевченко Юлія, Корнієнко Каріна та Дудяк Катерина з Тавільжанського ліцею (керівник гуртка Мажулін В.С.), Коптєлова Настя та Рябовол Тетяна з Вільшани(керівник гуртка Сєвєрін Д.І), Білозьорова Валерія з Пристанційної гімназії (керівник гуртка Дорошенко В.А.) та Дронова Ксенія з Мечниківського ліцею (керівник гуртка Комісаров В.О.)

Альбом: Кубок з футзалу серед дівчат
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14721 | Переглядів: 71Дата публікації: 08:29 13.10.2021