До нових перемог!
До нових перемог!

Поділитися новиною:

До нових перемог!

З 20 по 23 травня 2021 року в м. Полтава проходив Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

 

В масштабних змаганнях взяло участь 16 областей та 320 учасників зі всієї України приїхали поборотися за призові місця та титул чемпіона.

Наші гирьовики з команди КЗ «ДЮКФП «Юність» також вирішили спробувати свої сили та боротися з іншими суперниками. В складі збірної команди Харківської області відправилися на змагання.

В перший день змагань у класичному двоборстві взяло участь два наших юнака.

Першим виступав наймолодший учасник з нашої команди Омельчук Віталій з гирями по 10 кг виконував вправу поштовх, маючи власну вагу в 30 кг, хлопець підіймав більшу половину своєї ваги, виконавши перший підйом при опусканні гир на груди, гирі вдарилися одна об одну і юнак не зміг їх втримати і на цьому вправу закінчив, суді зарахували один поштовх.

Другим вийшов на поміст Ткаченко Михайло, за відведений час на вправу 10 хвилин, наш вихованець продемонстрував дуже гарний результат в 176 підйомів пудовими гирями, та у вправі ривок зафіксував 201 підйом, блискавичний результат продемонстрував Михайло та стає Чемпіоном України в своїй ваговій категорії.

В кінці першого дня змагань проходила команда естафета серед областей у вправі поштовх довгим циклом з гирями по 24кг в естафеті брали участь 4 спортсмена на кожного було відведено по 3хв на виконання вправи.

Омельчук Дмитро боровся в складі збірної команди Харківської області, показав результат в 23 підйоми, що дозволили команді посісти 2 місце, Дмитро виборов срібло в естафеті.

На наступний день змагань проходила вправа поштовх довгим циклом, де брав участь один Дмитро з гирями по 24 кг. Кропітливою роботою у весь час хлопець мріяв про виконання норматива Кандиата в Майстри спорту України, 6 разів відокремили хлопця від його мрії, та три рази від срібла, 47 разів зафіксував Дмитро Омельчук та посів третє місце.

На кінець третього дня змагань проходила вправа ривок гирі з довільною зміною рук, час на виконання вправи 12 хвилин, переможець визначався за найбільшою сумою підйомів. Відпочивши після першого дня змагань, Омельчук Віталій та Ткаченко Михайло вирішили поборотися за призові місця, першим виступав Віталій з гирею 10кг хлопець працював до 8 хвилини потім поставив гирю, більше не зміг не доробивши ще 4 хвилини до кінця вправи, для нашого юного богатиря це вперше такі масштабні змагання, він дуже переживав та гарно працював на тренуваннях, я вважаю що в нього ще все попереду і він нас ще порадує своїм результатом, та перемогами адже в нього є рідний брат з котрого потрібно брати приклад .

Чемпіон першого дня змагань Михайло понюхавши жагу перемоги, не як не хотів поступатися своїм титулом, відпрацювавши у весь відведений час, Михайло терпляче тримав темп 23-24 рази в хвилину, зафіксувавши 281 повтор , цим же підтвердивши свій титул Чемпіона, закинувши ще одну золоту медаль в свою скарбницю.

Підходячи до кінця хочу сказати, що після карантину дітям важко було відновлювати свої тренування та результати, приходилось тренуватися на вихідних, а де кому і вдома с батьками.

Хотілось відправити на змагання більше дітей від нашого району, але виникла ситуація з фінансового боку, в багатьох батьків не було грошей на поїздку, область відмовилася фінансувати наших дітей які їхали в складі збірної команди, приходилось шукати можливість для поїздки наших юних чемпіонів, та призерів. Зверталися до багатьох людей з нашого району, та минулих депутатів одні обіцянки, або не має грошей. Не опускаючи руки все таки знайшлись дуже добрі люди які зацікавлені в молодому поколінні та процвітання спорту, хочеться від імені всіх дітей, тренера, та їх батьків сказати: Велика подяка: Перепелиці Олександру Васильовичу, а також не байдужій людині до молодого покоління водію з ДСНС та його товаришу, залишаються інкогніто. Щиро дякуємо Вам, без вас не було би цих перемог та не відбулась поїздка, ми цінуємо те що ви зробили для нас спасибі Вам.

Керівник гуртка О.Р. Федяй

 

Альбом: До нових перемог!
Альбом: До нових перемог!
Альбом: До нових перемог!
Альбом: До нових перемог!
Альбом: До нових перемог!
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/14157 | Переглядів: 178Дата публікації: 13:03 24.05.2021
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук