Спортивний конкурс напередодні Різдва!
Спортивний конкурс напередодні Різдва!

Поділитися новиною:

Спортивний конкурс напередодні Різдва!

6 січня Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено волейбольний конкурс на краще володіння базовим елементом гри – подачею.

Спортивний конкурс напередодні Різдва!

З метою формування сталого інтересу до занять спортом 6 січня Дворічанським ДЮКФП «Юність» було проведено волейбольний конкурс на краще володіння базовим елементом гри – подачею.

Враховуючи карантинні обмеження участь в конкурсі взяли 12 юнаків  старшої і середньої групи, які змагались у двох конкурсних дисциплінах.

У першій вправі, «постріли м’ячами», потрібно було першим вразити  цілі розміром 40см. на 40 см. розташовані в 1 і 5 зонах волейбольного майданчика. За умовами конкурсу мішені було потрібно «зруйнувати», тобто повалити. Для цього подача повинна бути не тільки влучною, а й достатньо потужною.

Кращим в цій вправі став наймолодший учасник заходу - А.Крилов. Цікаво, що в жовтні Артем вже перемагав у номінації «подача на точність» в конкурсі «Дворічанська подача-2020». Тепер він ще раз підтвердив свій статус «снайпера».

У другій вправі «біжи та подавай» юнакам з 5 п’яти спроб потрібно було влучити м’ячем в прямокутний сектор 4 м. на 1,5 м. розташований між 5 і 6 ігровими зонами. За умовами перед кожною спробою потрібно було подолати «смугу перешкод» - виконуючи на ній бігові і стрибкові вправи. Мета вправи - максимум влучань за менший час. Найспритнішим став Денис Семенко, який на 12 секунд випередив найближчого конкурента «майстра» подачі Михайла Федосєєва.

Під час офіційного підведення підсумків на переможців чекав приємний бонус – грошові сертифікати від інтернет-магазину професійного спортивного екіпірування 4RUN.COM.UA.

Відмітимо, що цей спортивний магазин з задоволенням підтримує спортивні заходи для юних вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність».

Заняття відбувались з дотримання карантинних рекомендацій під наглядом медичного працівника.

Володимир Домнін.

 

Відео-звіт про конкурс:

 

Вправа 1 – https://youtu.be/RmXTGOuA8Xs

 

Вправа 2 - https://youtu.be/fpHOE15kHOo

Альбом: Спортивний конкурс напередодні Різдва!
Альбом: Спортивний конкурс напередодні Різдва!
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13648 | Переглядів: 211Дата публікації: 10:26 18.01.2021
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук