Чемпіонат «Дитяча ліга Харківської області»
Чемпіонат «Дитяча ліга Харківської області»

Поділитися новиною:

Чемпіонат «Дитяча ліга Харківської області»

26 грудня на трьох волейбольних кортах спортивного комплексу “Харківського професійного коледжу спортивного профілю” відбулись заключні ігри волейбольного Чемпіонату «Дитяча ліга Харківської області» серед юнаків 2004 р.н. і молодше.

 

26 грудня на трьох волейбольних кортах спортивного комплексу  “Харківського професійного коледжу спортивного профілю” відбулись заключні ігри волейбольного Чемпіонату «Дитяча ліга Харківської області» серед юнаків 2004 р.н. і молодше.

В цій віковій категорії в чемпіонаті приймало участь 16 команд, які на попередньому етапі визначили вісім учасників фінального частини.

         Вихованці Дворічанського ДЮКФП «Юність» відібрались до цієї частини змагань посівши друге місце з шести команд групи «Б», в якій  протягом листопада змагались з командами ДЮСШ смт.Шевченково, ДЮСШ смт.В.Бурлук, ДЮКФП «Старт» та ДЮСШ м.Куп'янськ.

         В заключній частині чемпіонату команди було розділено на дві четвірки, кращі команди з яких виходили в стадію півфіналів.

         Розпочали дворічани з перемоги (2-1) в напруженому поєдинку з командою ДЮСШ м.Балаклея.

Наступний наш суперник ДЮСШ-8 «Локомотив-2» (м.Харків). За рахунок домінування високих центральних в центрі сітки, ДЮСШ-8 записує в свій актив перемогу в двох сетах. Забігаючи наперед, - ця команда буде кращою в усіх своїх десяти іграх турніру і стане переможцем змагань.

Друга команда півфіналіст з нашої підгрупи визначалась за результатами гри ДЮСШ м.Первомайський – ДЮКФП «Юність». Рахунок першого сету 26-24 на користь суперника, – неодноразового переможця «Дитячої ліги України» і переможця «Шкільної ліги України-2019».  

В другому сеті дворічани втримали емоційний настрій, продовжували грати по всій ширині сітки і з рахунком 19-25 записали його на свою користь.

В напруженій боротьбі на тай-брейку кульмінація наступила за рахунку 12-11.

Спочатку Я.Татаренко подав ейс (12-12).

А в трьох наступних розіграшах, після самовідданих командних дій у захисті, В.Петровський, А.Русо та О.Кісіль послідовно забивали брейкові м’ячі (12-15).

         В півфінальній грі з ДЮСШ-11 (м.Харків), боротьба точилась тільки в першому сеті. «Суха» перемога харків’ян, майбутніх срібних призерів чемпіонату (20:25, 14:25).

         Бронзові нагороди здобув ще один харківський колектив - ДЮСШ-8 «Локомотив-1».

         Юнаки Дворічанського ДЮКФП «Юність» посіли четверту сходинку чемпіонату.

«Кістяк» команди «Юність» складають юнаки 2006 р.н. і вдалий виступ в «старшій» віковій категорії є важливою підготовкою до ігор фінальної частини Чемпіонату «Дитяча ліга Харківської області» серед юнаків 2006 р.н.

Змагання відбувались з дотримання карантинних рекомендацій під наглядом медичного працівника, з дозволу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Володимир Домнін.

Альбом: Чемпіонат «Дитяча ліга Харківської області»
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13591 | Переглядів: 325Дата публікації: 13:49 28.12.2020
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук