Нові рекорди юних богатирів гирьового спорту

Поділитися новиною:

Пройшов відкритий Кубок Дергачівщини з гирьового спорту, центром проведення змагань стало приміщення: Дергачівський районний будинок культури, м.Дергачі.

Запрошення на представницькі змагання отримали і гирьовики Дворічанського району, яких знають завдяки успішним виступам на турнірах різного рівня далеко за межами нашого району і навіть області.
За форматом змагання були особисто заліковими, і проводилися у в праві довгий цикл серед чоловіків, дівчат, юніорів, та юнаків, у різних вагових та вікових категоріях. Серед дівчат змагання проходили у вправі ривок, на кожну вправу було відведено окремий час 10 хв на виконання, переможець визначався за найбільшою сумою підйомів гир.
Команда Дворічанщини ,, ЮНІСТЬ” взяла участь в складі 8 юнаків та однієї дівчини, булла представлена на змаганнях керівником гуртка Федяйом Олегом, який також взяв учать у змаганнях серед чоловіків а би бути прикладом для своїх вихованців.
Зважаючи на рівень змагань та кількість учасників з різних областей та шкіл проявити себе у господарів турніру зібралося 104 спортсмени, наші гирьовики продемонстрували непогані навички та вміння і зуміли показати нові рекорди, та покращити власні результати.
У особистому заліку серед дітей до 10 років в абсолютній ваговій категорії, виконуючи вправи з гирями вагою по два кілограми , друге місце виборов наш наймолодший учасник команди Довгополий Максим, виконавши 130 підйомів, молодець. Чемпіоном у цієї віковой категорії став:
Ісаєнко Глеб зафіксувавши 144 поштовхи, що сказати юні мурашки гарно по працювали.
Серед старших юнаків у ваговій категорії до 68 кг, виконував вправу з гирями по 24 кг, вже знатний Омельчук Дмитро продемонструвавши гарний результат в 42 підйоми, які вивели спортсмена на другу сходинку тріумфу цим покращивши власний рекорд на 12 поштовхів.
В наступній віковій групі до 16 років з гирями по 16 кг взяв участь Шляхтін Микита, у ваговій категорії до 63 кг.
Наш Микита відпрацювавши у весь відведений час зафіксував 60 підйомів, що вивели хлопця на третє місце, але його суперник також набрав таку суму підйомів, суді зауважили що переможець буде визначатися по найменшій вазі, наш спортсмен поступився на вагах в 100 грам своєму супернику який мав власну вагу 51кг рівно. Та став четвертим у цій ваговій категорії, Микита також покращив свій власний результат в 20 поштовхів.
Дітям дозволялося виступати в своїй віковій групі а також в старшій за бажанням з важчими гирями.
Вже відомий наш чемпіон України Ткаченко Михайло вирішив спробувати себе з гирями по 16кг, хлопець продемонстрував не а би яку силу та витривалість в свої 14 років, встановивши власний рекорд змагань у цій віковій групі в дев’яносто разів, Михайло виборов золото, дуже гарний результат, пишаємось нашим юнаком, але це не все через 2 зміни учасників Ткаченко Михайло знову виходить на поміст в своїй віковій категорії до 14 років діти брали учать з гирями по 12 кг. Вже виснажений юнак знайшов в собі сили поборотися за золото, але поступившись в 2 підйоми, Михайло став другим зафіксувавши 122 рази, я гадаю що на свіжі сили хлопцю не було би рівних.
В цій віковій категорії маючи власну вагу 37 кг брав участь Омельчук Іван якому дуже тяжко дався цей виступ, але хлопець показав не поганий результат в 49 підйомів, посівши п’яте місце, Іван покращив власний резулат в 19 підйомів, дивлячись на те що хлопець підіймав більшу половину своєї ваги гирі по 12 кг. Хоча він і не потрапив до числа призерів, то працював дуже клопітливо.
У віковій групі 2008-2009 року народження діти виступали з гирями по 8кг в абсолютній ваговій категорії.
Не давно прийшовши до гирьового спорту Липовий Ярослав закаляв себе на помості з гирями по 8кг, хлопець дуже переживав за свій виступ, на 5 хвилині змагань у юного спортсмена випала одна гиря з руки, що привело до зупинки вправи, Ярослав зафіксував 18 поштовхів, та посів шосте місце.
Бронзовим здобутком в цій категорії відзначився юний Омельчук Віталій зафіксувавши 67 поштовхів, цим покращивши власний результат на 17 разів. Молодець Віталій!
А найбільш гарним результатом може пишатися наша прекрасна дівчина Ісаєнко Валерія, яка показала бездоганний результат у вправі ривок з гирею 8 кг, зафіксувавши 215 підйомів, вивели дівчину на золоту сходинку у своїй ваговій категорії до 53 кг.
На завершення змагань велась боротьба серед чоловіків з гирями по 32кг, в якій взяв участь керівник гуртка Олег Федяй, після довгого перериву тренувань дуже важко було виступати Олегу, наш капітан зміг знайти в собі трохи пороху щоб увійти до числа призерів, спортсмен підняв двох пудові гирі 31 раз, та зайняв друге місце в ваговій категорії до 85кг.
Що ж, чергові змагання юні гирьовики команди ,, ЮНІСТЬ” склали на високу оцінку. Ще б пак! З дев’ти представників троє стали переможцями відкритого Кубку, також троє здобули «срібло», одна «бронза» ще один спортсмен зупинився на крок від трійки призерів програвши по вазі, і лише двое, але перспективні, учасники нашої команди посіли п’яте та шосте місце, пишаємося нашою командою всі гарно по працювали та встановили власні рекорди.
Переможців та призерів було нагороджено медалями, грамотами та пам’ятними кубками, подарунки були придбані завдяки підтримці почесного громадянина м.Дергачі Жідкова Костянтин Сергійовича, Заслуженого Майстра Спорту України, дякуємо Костянтину Сергійовичу за великий внесок в розвиток гирьового спорту.

Альбом: Нові рекорди юних богатирів гирьового спорту
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13336 | Переглядів: 242Дата публікації: 12:41 08.11.2020