Відкритий кубок м.Куп’янська
Відкритий кубок м.Куп’янська

Поділитися новиною:

Відкритий кубок м.Куп’янська

Відкритий кубок м.Куп’янська з волейболу пляжного серед дівчат 2003-2007р.н.

 

На початку червня в місті Куп’янську відбулось урочисте відкриття оновленого стадіону для пляжних видів спорту. А вже після послаблення карантинних обмежень місцева федерація провела шість турнірів з пляжного і паркового волейболу міського, регіонального і обласного рівнів. На цих турнірах волейболісти мали змогу продемонструвати свою майстерність, а організатори разом з волонтерами відпрацювали послідовність дій під час змагань.

Тому цілком прогнозованим стало проведення на цих чудових майданчиках змагань з волейболу пляжного міжобласного рівня.

«Першою ластівкою» в цьому напрямку став відкритий кубок міста Куп’янськ з волейболу пляжного серед дівчат 2003-2007р.н.

Ініціаторами цих змагань виступили федерація волейболу м.Куп’янська та федерація волейболу Луганської області.

13 липня турнір зібрав дванадцять команд з Куп’янська, Дворічної та Сєверодонецька. Гостинні організатори привітали всіх учасників турніру і вручили дівчатам пам’ятні сувеніри – значки і кружки з символікою Куп’янської федерації волейболу.

За підсумками турніру кращими стали досвідчені юні «пляжниці» з Сєверодонецька, для яких цей турнір став генеральною репетицією напередодні поїздки на чемпіонат України.

Кращий результат серед дворічанських дівчат – п’яте місце у пари К.Близнюк, Д.Кіптіла.  На сьомому місці зупинились А.Саранді, В.Ісаєнко. Дев’яте місце у команд А.Шейгус, В.Ткачова та А.Домніна, А.Жила.

         Від тренерів, батьків і вболівальників висловлюємо подяку Черсуновій Яні Анатоліївні і Куп’янській федерації волейболу за теплу зустріч і підтримку дитячого спорту в регіоні!

         Медичний супровід і дотримання правил проведення змагань на відкритому повітрі в умовах запобігання короно-вірусної інфекції забезпечувала група швидкого реагування товариства червоного хреста України.

Володимир Домнін

Альбом: Відкритий кубок м.Куп’янська
Альбом: Відкритий кубок м.Куп’янська
Альбом: Відкритий кубок м.Куп’янська
Альбом: Відкритий кубок м.Куп’янська
Альбом: Відкритий кубок м.Куп’янська
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13084 | Переглядів: 227Дата публікації: 09:50 21.08.2020
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук