XVII звітно-виборча конференція ФВХО
XVII звітно-виборча конференція ФВХО

Поділитися новиною:

XVII звітно-виборча конференція ФВХО

25 червня 2020 року в спортивному комплексі КЗ ХПКСП ХОР (ХОВУФКС) відбулась XVII звітно-виборча конференція федерації волейболу Харківської області.

Учасниками конференції стали 46 делегатів, що представляли дитячо-юнацькі спортивні школи і клуби фізичної підготовки, районні федерації волейболу, представники харківських волейбольних клубів «Локомотив» і «Юракадемія». 
Учасники зборів заслухали звітний виступ Президента ФВХО А.М.Попова "Про роботу президії за період від 25.04.2016 до 25.06.2020".  Також про проведену роботу звітували і голови тринадцяти комісій обласної федерації, які освітили негативні і позитивні тенденції в розвитку Харківського волейболу, обговорили можливі варіанти проведення обласних змагань в умовах короно-вірусної загрози.  
Голова «Дитячої комісії ФВХО», член президії ФВХО, суддя національної категорії В.І.Хлопенко аналізуючи проведену роботу звернув увагу на щорічне збільшення команд учасниць обласних змагань «Дитяча ліга з волейболу». Також відмітив позитивну тенденцію останніх років в організації попередніх і відбіркових етапів – проведення змагань на високому, зразковому рівні в смт.Дворічна, м.Куп’янськ, м.Первомайськ і смт.Близнюки. 
До рішення конференції було включено пропозицію від Дворічанського ДЮКФП «Юність» про проведення тренерського обласного семінару на базі КЗ ХПКСП ХОР.
Вихованець Дворічанської школи волейболу, головний тренер волейбольного клубу суперліги «Юракадемія» Сергій Коваленко був обраний делегатом на ХХVI звітно-виборчий конгрес ФВУ, який відбудеться на початку серпня.
 
Володимир Домнін
Фото Анжела Зінченко
Альбом: XVII звітно-виборча конференція ФВХО
Альбом: XVII звітно-виборча конференція ФВХО
Альбом: XVII звітно-виборча конференція ФВХО
Альбом: XVII звітно-виборча конференція ФВХО
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/13082 | Переглядів: 217Дата публікації: 09:28 21.08.2020
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук