Волейбольна першість селища Дворічна серед юнаків і дівчат з нагоди річниці визволення Дворічанського району від нацистських загарбників.

Поділитися новиною:

У середині січня у спортивному залі Дворічанського ДЮКФП «Юність» відбулись ігри волейбольної першості серед юнаків і дівчат вихованців клубу «Юність» 2005-2009 років народження.

Участь в турнірі приймали команди юнаків «Юність - Родіна»,

«Юність – 4run» і дівочий колектив «Юність - Givova». Команди зіграли між собою одноколовий турнір, з повноформатною кількістю партій. За умовами турніру переможець визначався за більшою кількістю набраних очок.

В стартовому поєдинку, 15 січня, між командами «Юність - Родіна» і «Юність - Givova», суперники по черзі здобували перемоги в сетах. Тільки в п’ятій, вирішальній партії, юнаки зуміли остаточно здолати опір суперниць (3-2).

17 січня на майданчику зустрічались команди «Юність-Givova» та «Юність – 4run». За відсутності у дівчат декількох гравців через хворобу, впевнену перемогу святкувала команда юнаків.

Таким чином переможець першості визначався 20 січня в зустрічі між командами «Юність – 4run» і «Юність - Родіна». Колектив «Юність – 4run» мав  в турнірному заліку 3 очки і його влаштовувала перемога з будь-яким рахунком. А «Юність - Родіна» набрала 2 залікові бали і, для впевненої перемоги на турнірі, потрібно було здолати суперника в 3 або 4 сетах. У випадку перемоги останніх на тай-брейку, організаторам, для визначення переможця, довелося б рахувати додаткові показники.

«Юність – 4run» впевнено виграла перший сет з перевагою у 7 м’ячів. В наступному «Юність - Родіна» від початку повела в рахунку на 4 м’яча. Та до кінця сету їхній суперник зумів не тільки зрівняти рахунок, а й першими набрати 25 очковий рубіж. Ця ситуація повністю повторилася і в третьому сеті, перемігши в якому, «Юність – 4run» стала переможцем першості смт.Дворічна з класичного волейболу.

В.Домнін

На фото: перший ряд – команда «Юність-Родіна»

другий ряд – команда  «Юність – 4run»

Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12115 | Переглядів: 40Дата публікації: 11:22 10.02.2020