Юні богатирі гирьового спорту
Юні богатирі гирьового спорту

Поділитися новиною:

Юні богатирі гирьового спорту

23 грудня 2019 року відбувся турнір з гирьового спорту до новорічних та Різдвяних свят

       23 грудня 2019 року відбувся  турнір з гирьового спорту до новорічних та Різдвяних свят, в якому взяли участь 13 спортсменів . Окрім грамот, медалей, та солодких подарунків юнаки боролись за право брати  участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в 2020 році.
       Змагання проходили по віковим категоріям: 2008 та молодше гирі 2 та 6кг, 2005 – 2007р.н, гирі 8/12 кг. 2004 та старше, гирі 16/24 кг.
        Серед дівчат в абсолютній віковій категорії, гирі обиралися згідно свого віку.
В особистому заліку хлопці виконували вправу поштовх довгим циклом 10 хв., дівчата у вправі гвардійський ривок 12 хв, з необмеженою кількістю зміною рук.
         Серед юнаків 2008 р.н. та молодше приємно вразив наймолодший представник нашої команди Довгополий Максим 2012 р. н., для якого це лише перші кроки в гирьовий спорт. Максим виконував вправу з гирями по 2 кг кожна, зафіксувавши 147 поштовхів довгим циклом (ДЦ) за 9 хвилин, і посів золоту сходинку у цій категорії.
         Друге місце, відпрацювавши всі 10 хв з гирями по 2кг, Ісаєнко Глеб 2011 р.н., показавши результат в 131 підйом, який також не що давно займається гирьовим спортом та вже має чудовий результат.
Бронза дісталась вже більш досвідченому юнаку, який встиг побувати на різних змаганнях та отримати гарний запал.
Омельчук Віталій підіймав гирі по 6 кг, встановивши власний рекорд в 111 підйомів.
           В наступній віковій категорії піднімавші гирі по 12кг з результатом в 111 підйомів Ткаченко Михайло покращив свій власний результат на 7 підйомів та посів перше місце.
Срібло здобув Омельчук Іван показавши результат в 94 підйоми з гирями 8кг.
          Бронзовим призером став Шляхтін Микита зафіксувавши 83 повтори з гирями по 12кг.
         В найсильнішій віковій категорії 2004 та старше, з гирями 16 та 24 кг велася дуже запекла боротьба, пишу найсильніша тому що, в ній брали участь 2 Чемпіона України 2019 року ( Омельчук Дмитро та Ткаченко Михайло) призери та чемпіони обласних змагань: Шило Максим, Кухарчук Євген, та Ростислав Хрипун.
          Перший вийшов виконувати вправу з гирями по 24 кг Кухарчук Євген старого воїна вистачило на 5 хвилини вправи піднявши 35 разів. Наступним був Хрипун Ростислав також підіймав гирі по 24 кг не доробивши до кінця Ростислав поставив гирі на 4 хвилині зафіксувавши 20 підйомів.
З гирями 16 кг Шило Максим продемонстрував 48 підйомів що дозволили хлопцю у війти в трійку призерів.
       За срібло та золото велась конкуренція між Михайлом та Дмитром, ніхто не хотів здаватися богатирі працювали всі 10 хвилин, підйом за підйомом хлопці фіксували однакові результати не поступаючись один одному, перевага була у Дмитра так як він виступає з новими силами, порівняно з Михайлом який виснажений після своєї вікової категорії де продемонстрував 111 підйомів з гирями 12кг, спробував свої сили в наступній віковій категорії з гирями по 16 кг, завдяки підтримці батька Ткаченка Володимира, наш юний богатир не збирався здаватися, аби не впасти обличчям в бруд перед батьком, наприкінці 8 хвилини він набрав швидкості в виконані вправи та оставив позаду себе старшого суперника Омельчука Дмитра випередив його на 2 підйоми, з результатом 74 підйоми наш козак став 2 разовим чемпіоном в своїй та в старшій віковій категорії.
       Не очікуючи такого повороту Дмитро дісталось срібло!
Серед тендітних дівчат у вправі гвардійський ривок взяли участь Жепка Карина з гирею 4кг та Ісаєнко Валерія гиря 8кг, завдання юних дівчат було продемонструвати не аби яку силу та витривалість, адже було потрібно працювати всі 12 хвилин.
         Найспритнішою видалась молодша Карина 2009 р.н якій вдалось обійти свою старшу суперницю Валерію на 26 підйомів, юна дівчина зафіксувала 301 підйом, та вже має певні досягнення в гирьовому спорті, в цьому році Карина та Валерія брали участь в турнірі пам’яті М. П. Ноги який проходив в смт.Нова Водолага, де дівчата продемонстрували гарні результати, та попали до числа призерів.
         За високі результати чемпіони та призери, були нагороджені грамотами, та солодкими призами, хто не увійшов до медального заліку були подаровані різдвяні пряники за участь у змаганнях.
        Хочеться щиро подякувати та побажати міцного здоров’я одній добрій людині, яка підтримала юних богатирів гирьового спорту. Голова фермерського господарства ,, Моісеєнко Микола Олексійович ” завдяки кому було придбано солодкі призи та цінні подарунки до нашого різдв’яного турніру.


Керівник гуртка
Дворічанського ДЮКФП «Юність»
Олег Федяй

Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Альбом: Юні богатирі гирьового спорту
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11991 | Переглядів: 474Дата публікації: 11:00 27.12.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук