За крок від золота!
За крок від золота!

Поділитися новиною:

За крок від золота!

1 грудня 2019 року гирьовики прийняли участь у відкритому турнірі Нововодолазького району , пам’яті воїна-інтернаціоналіста,Героя Радянського Союзу Митрофана Петровича Ноги серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших

 

На початку грудня вже традиційно Нововодолазька громада приймає відкритий турнір з гирьового спорту, пам’яті воїна-інтернаціоналіста, Героя Радянського Союзу Митрофана Петровича Ноги серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. 

Організаторами традиційних змагань, які пройшли на високому організаційному рівні, виступили Нововодолазька Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та місцеве керівництво.

Турнірна боротьба у особисто-командних змаганнях велася у сумі двоборства у юнаків (поштовх + ривок) і у ривку у дівчат, у якому взяли участь 98 спортсменів у всіх вікових групах із 8 команд Харківської області.

Про те що турнір набирає обертів свідчить той факт що на помости вийшли наймолодші юні спортсмени, що піднімали гирі по 5кг кожна, так і більш досвідчені призери та чемпіони України з гирями 8, 12, та 16кг.

Наша команда ,,ЮНІСТЬ” відправилися на змагання у кількості чотирнадцяти спортсменів, у складі якої 10 хлопців та 4 дівчини, під керівництвом керівника гуртка Федяя О.Р.

Можемо пишатися нашими юними спортсменами, відразу десять спортсменів потрапили до медального заліку, та деякі з них зупинилися за крок від золота.

За результатами змагань у вправі двоборства, та у дівчат у ривку призерами  серед юнаків та дівчат стали:

1. Ткаченко Михайло - 2 місце у ваговій категорії (в.к.) + 50кг - гирі 12кг

2. Омельчук Дмитро - 2 місце  в.к. до 53 кг - гирі 16 кг

3. Шило Максим - 2 місце  в.к. до 63 кг - гирі 16 кг

4. Омельчук Іван - 2 місце в.к. до 40 кг - гирі 8 кг

5. Жепка Карина - 2  у  абсолютній в.к. - гирі 5 кг

6. Шляхтін Микита - 3 місце в.к. до 50 кг - гирі 12 кг

7. Фомін Євген - 3 місце в.к. до 40 кг - гирі 8 кг

8. Омельчук Віталій 3 місце у  абсолютній в.к. - гирі 8 кг

9. Бухарінова Діана 3 місце в.к. + 40 кг - гирі 8 кг

10. Рущак Вікторія 3 місце в.к. + 58 кг - гирі 16 кг

Трохи не дотягши до бронзи Юр’єв Олександр та Ісаєнко Валерія поступившись один підйом своїй суперниці.

Хочеться приділити увагу наймолодшим багатирям в нашій команді для яких це перші змагання, а саме: Ісаєнко Глеб та наймолодший в нашій команді Довгополий Максим, які посіли 5 - ті місця піднімаючи гирі по 5кг кожна.

Нагадаю, що це вже не перші змагання такого рівня для нашої команди ,,Юність’’ і певні здобутки у підростаючого покоління майбутніх силачів – гирьовиків уже є.

 А наймолодші юнаки дають перші позитивні результати, і показують готовність тренуватися, та брати учать в різноманітних змаганнях, щоб довести свою жагу до перемоги.
  Командний залік рахувався за кращими результатами 5 юнаків та 3 дівчат незалежно від віку, за найменшою сумою зайнятих місць.
               Завдяки великій кількості учасників змагань, конкуренція була дуже великою, а перемогу змогли отримати найсильніші. За результатами цікавих і дуже напружених змагань у загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Близнюківської ДЮСШ, друге місце посіла команда Дворічанського ДЮКФП ,,ЮНІСТЬ”, третє місце ДЮСШ №16 м.Харків.
               В особистому заліку призери змагань відзначені медалями і грамотами. Команди були нагороджені кубками і дипломами від організаторів.
               Триває клопітка робота на результат, спортсмени готуються до нових важливих стартів які відбудуться 14 грудня в м.Дергачі, Харківської області.
                                              О. Федяй

 

 

 

Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Альбом: За крок від золота!
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11915 | Переглядів: 387Дата публікації: 13:55 05.12.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук