«Спорт протягом життя»
«Спорт протягом життя»

Поділитися новиною:

«Спорт протягом життя»

25 листопада 2019 року у смт. Ківшарівка на базі Куп’янської гімназії №2 Куп’янської міської ради та Будинку культури відбувся ІІ (зональний) етап змагань з волейболу. У змаганнях взяли участь 12 найкращих команд закладів загальної середньої освіти Дворічанського, Куп’янського, Вовчанського, Борівського, Великобурлуцького районів, Великобурлуцької ОТГ, Старовірівської ОТГ та м. Куп’янськ.

 

 

Збірна команда дівчат Дворічанського району, до складу якої увійшли учні Дворічанської, Колодязненської та Пристанційної шкіл під керівництвом Сергія Довгополого, вчителя фізичної культури Дворічанської ЗОШ, без перешкод перемогла однолітків зі Старовірівської ОТГ. Другу гру дівчата без складнощів перемогли команду Великобурлуцького району. Третя гра видалась нервовою. Дворічанкам протистояли минулорічні кривдниці фіналу — команда з Борової. Тому це була принципова гра. У першій партії борівчанки здобули перемогу, але у наступних двох кращими виглядали наші дівчата, які  і здобули верх у баталії. Третя партія, до речі закінчилась з рахунком 15:2. Тому саме з першого місця в групі команда Дворічанського району вийшла у півфінал.

У півфінал потрапили, крім дворічанок, дівчата з м. Купянськ, Борівського та Вовчанського районів. Півфінальний поєдинок з дівчатами із міста Куп’янськ, хоча зберігав  інтригу протягом матчу, однак перемогу в ньому вибороли підготовлені куп’янчанки. Як результат — третє місце і команда дівчат не потрапляє до фіналу змагань. У фіналі дівчата з Куп’янська, хоча і перемогли в першій партії, загалом не змогли переграти сильну дівочу команду з Вовчанська, яка водночас стала учасницею обласного етапу.

Команда юнаків розпочала групові баталії з поразки від юнаків Великобурлуцького району, що стало здивуванням для усіх, навіть для самих бурлучан. Наступні ігри внесли корективи у розташуванні команд групового етапу. Перемоги над учнями з Великобурлуцької ОТГ та Борівського району (по 2:0 в кожній) дали змогу пробитися до півфіналу з другого місця. А у півфіналі на дворічан чекала команда м. Купянськ, яка була першою у своїй групі перемігши своїх конкурентів з Вовчанського, Купянського районів та Старовірівської ОТГ. Без великого опору дворічани закінчили переможний матч та вийшли у фінал зональних змагань. У фіналі дворічани зійшлися знову з юнаками Великобурлуцького району. Але, мабуть, чи погано розминались, чи  просто не налаштувались на матч, який видався програшним у першому протистоянні, адже у фіналі досить впевнено дворічани переграли противника і стали кращими у зональному етапі.

Таким чином команда юнаків Дворічанського району стали переможцями і зіграють з переможцями зональних етапів змагань у м. Харків у середині грудня.

 

Альбом: «Спорт протягом життя»
Альбом: «Спорт протягом життя»
Альбом: «Спорт протягом життя»
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11875 | Переглядів: 321Дата публікації: 09:49 29.11.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук