ФІНІШУВАЛИ РАЙОННІ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
ФІНІШУВАЛИ РАЙОННІ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ

Поділитися новиною:

ФІНІШУВАЛИ РАЙОННІ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ

Першість Дворічанського ДЮКФП "Юність" з футболу серед юнаків 2005-2006,2007-2008,2009-2010 років народження

 

         Надто насичений турнірний графік мають в осінній період юні футболісти Дворічанщини. Але серед щільного змагального графіку районна першість з футболу займає особливе місце, бо є етапом підготовки і відбору юних футболістів до збірних команд і участі у обласному чемпіонаті. Протягом вересня-жовтня, паралельно із іншими спортивними заходами, відбулися змагання першості Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футболу. Турнірні протистояння відбувалися у трьох вікових групах.

Першими у боротьбу включилися найстарші учасники – вихованці клубу 2005-2006 років народження. Переслідуючи цілі по підготовці до обласних змагань, оргкомітетом заходу було ухвалено рішення про об’єднання малокомплектних шкіл у збірні команди, для проведення турніру у класичному футболі. Загалом, стартували чотири команди, які розіграли традиційну «колову систему». Цікава та насичена боротьба тривала у матчах за медалі і за рівності показників, не обійшлося навіть без додаткової серії пенальті. Підсумком запеклих протистоянь стала перемога команди складеної на базі Колодязненської школи, до якої увійшли футболісти з Рідкодуба. Другими фінішували представники «Юності» з райцентру, які поступилися переможцям в серії післяматчевих ударів. Трійку призерів замкнула об’єднана команда Топільської, Богданівської, Вільшанської шкіл і Кам’янської гімназії. Четвертою фінішувала команда, складена із футболістів Тавільжанської і Пристанційної шкіл та Мечниківського НВК, яка поступилася «бронзовому» призеру лише за додатковими показниками. Кращим воротарем за підсумками змагання визнано Михайла Федосєєва, приз кращого захисника отримав Богдан Чернявський, а кращим нападником став Максим Просолов. Визначено і кращих гравців у складах команд – Данило Деркач, Арсен Тамарян, Кирило Євсюков і Владислав Гуцу.

Естафету від старших футболістів перейняли вихованці гуртків 2007-2008 років народження. Кількісний склад учасників цієї вікової категорії дорівнював восьми командам, які позмагалися у форматі міні-футболу. Спершу команди провели відбір у підгрупах, де зіграли «в коло», а потім у стикових матчах розіграли призові місця. Після проведення матчів групового етапу у поєдинку за «бронзу» зіграли «Нива» (Вільшана) і «Колос» (Рідкодуб). Нічия в основний час з рахунком 1:1 призвела до серії пенальті. Більш влучно удари із позначки виконали рідкодубівці, вони й перемогли суперників – 3:2. А в головному матчі турніру зустрілися «Факел» (Колодязне) і «Юність» (Дворічна). В ігровий час глядачі голів не побачили. Знову серія пенальті, знову хвилювання і напруга. Після серії невдач перемогу святкували представники «Юності» з рахунком 4:3. Серед кращих гравців у складах команд організатори змагання відзначили Гарбовську Анну (Кам’янська гімназія), яка виступала нарівні з юнаками, Артема Ткачова (Пристанційна школа), Давида Тітова (Вільшанська школа), Олексія Степанова (Колодязненська школа), Дмитра Старікова (Топільська школа), Максима Просолова (Рідкодубська школа), Данііла Коваленка (Богданівська школа) і Нікіту Шейгуса (дворічанська «Юність»). Кращим воротарем організаторами названий Максим Соловей з Колодязного, кращим захисником став дворічанин Володимир Воліков, а приз кращого нападаючого отримав Владислав Сухоруков, також з Дворічної.

Завершували змагання наймолодші вихованці клубу – команди, складені з гравців 2009-2010 років народження. В цій віковій категорії стартувало шість команд, які також зіграли у форматі «міні». Трійки команд за попереднім жеребом провели поєдинки у групах, а потім традиційно розіграли призові місця у стикових матчах. За результатами попередніх ігор, в малому фіналі зіграли «Колос» (Рідкодуб) і вільшанська «Нива». Перемога перших була більш ніж очевидною – 3:0. Очікуваного протистояння у фіналі також не вийшло. Дворічанська «Юність» занадто впевнено переграла тавільжанський «Моноліт» з рахунком 5:1 і стала переможцем. Кращими гравцями у командах організатори відзначили Сергія Калюжного (Тавільжанка), Микиту Мичку (Рідкодуб), Тимура Неронова (Дворічна), Вадима Щербака (селище Дворічне), Анастасію Коптєлову (Вільшана) і Микиту Сірого (Кам’янка). У номінаціях: кращим захисником визнаний Ярослав Романов, а приз кращого нападаючого завоював Нікіта Шейгус.

Команди переможців змагань нагороджені кубками і грамотами, призери отримали грамоти. Кращі гравці у номінаціях у кожній віковій категорії отримали особисті спортивні призи і грамоти, кращі гравці в командах відзначені грамотами від організаторів.

Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Альбом: ФІНІШУВАЛИ ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11818 | Переглядів: 360Дата публікації: 09:12 19.11.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук