Традиційний турнір «Пам'ять» з футболу
Традиційний турнір «Пам\

Поділитися новиною:

20 вересня 2019 року відбувся традиційний турнір «Пам'ять» з футболу серед учнів закладів освіти Дворічанського району при сприянні Дворічанської районної спілки воїнів Афганістану

Сонячного вересневого дня на районному стадіоні «Колос» відбувся 16-й футбольний турнір «Пам'ять», який традиційно проводить районна Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів району взяли участь у футбольних баталіях. Всі проявили волю до перемоги, командний дух, але перемогли найсильніші: 1 місце посіла команда Дворічанської школи, 2 місце посіла команда Таволжанское школи, 3 місце посіла команда Мечниківська навчально-виховного комплексу.
Учасників вітали голова районної ради Р. Р. Турбаба і голова районної державної адміністрації В. В. Григоренко. Вони відзначили, що турнір проходить у пам'ятні дні: 19 вересня відзначили 76 річницю визволення Харківської області від фашистських загарбників, 22 вересня День партизанської слави, тому турнір служить увічнення пам'яті всіх тих, хто ціною свого життя здобув наше сьогодення. А також побажали, щоб якості, які юні футболісти демонструють на змаганнях, послужили їм у навчанні, в житті, допомогли стати зірками, як наші славні українські футболісти Блохін і Бєланов, А. Шевченка. Організатори турніру визначили кращих гравців різних ігрових амплуа, їм були вручені подарунки. Призери отримали дипломи, медалі, команда - переможець отримала Кубок. Всім командам за традицією були вручені м'ячі для тренувань.

Альбом: Традиційний турнір «Пам'ять» з футболу
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11787 | Переглядів: 50Дата публікації: 14:04 11.11.2019