Вітаємо чемпіонів України з гирьового спорту Ткаченка Михайла та Омельчука Дмитра!!!
 Вітаємо чемпіонів України з гирьового спорту Ткаченка Михайла та Омельчука Дмитра!!!

Поділитися новиною:

Вітаємо чемпіонів України з гирьового спорту Ткаченка Михайла та Омельчука Дмитра!!!

Омельчук Дмитро виборов золото, та бронзу у Фінальних змаганнях на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків . Ткаченко Михайло виборов 2 золотих медалі у Фінальних змаганнях на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків .

   

                                                                                            Жага до  Перемоги

З 10 по 12 жовтня 2019 року у м. Бориспіль Київської області проводився чемпіонат України серед юнаків та дівчат з гирьового спорту. В змаганнях взяли участь збірні команди 12-ти областей з загальною кількістю понад 200 учасників.

  Збірну команду ДЮКФП “ЮНІСТЬ” Дворічанського району представили 3 спортсмени.

В наймолодшій віковій групі з гирями вагою по 4 кг виступав Омельчук Віталій. В абсолютній ваговій категорії спортсмен посів 7 місце серед 12 учасників. Юний Віталій брав участь у таких змаганнях високого рівня вперше. Сподіваємось що наступного року юнак покращить свій результат, та увійде у трійку кращих.

Блискучим виступом серед юнаків 2005-2006 р.н. з гирями по 12 кг відзначився Ткаченко Михайло в обох вправах - поштовх довгим циклом, та у вправі двоборство, богатир став абсолютним  Чемпіоном України у своїй ваговій категорії.

Другий рік поспіль маючи жагу до перемоги, змагається Омельчук Дмитро серед старших юнаків 2003-2004 р.н. з гирями 16 кг. У вправі поштовх довгим циклом Дмитру не було рівних, хлопець став чемпіоном України у цій дисципліні, виснажений юнак взяв участь в наступній вправі двоборство, та увійшов в трійку кращих виборовши бронзу.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами Федерації гирьового спорту України.

За результатами змагань переможцем стала команда Харківської області, срібло вибороли спортсмени Запорізької області, бронзу здобула команда Київської області.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=128&v=lR7JGgn8bgQ

        

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11786 | Переглядів: 405Дата публікації: 13:46 11.11.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук