Визначились всі фіналісти обласного чемпіонату.
Визначились всі фіналісти обласного чемпіонату.

Поділитися новиною:

Визначились всі фіналісти обласного чемпіонату.

Визначився остаточний склад учасників фінального етапу XIХ «Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» в старшій віковій групі у юнаків і дівчат.

 

Минулими вихідними визначився остаточний склад учасників фінального етапу XIХ «Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» в старшій віковій групі у юнаків і дівчат.

В спортивному комплексі харківського «Локомотива» дві останні «путівки» з дев’яти до фіналу, серед команд групи «Г», вибороли харківські юнаки з ДЮСШ-12 і ДЮСШ-8 «Локомотив-1».

А в Боровій (Харківська обл.) розігрували три місця у фінальному етапі шість колективів дівчат. Це команди «Маяк» ДЮСШ смт.Борова, «Спартак» ЗОШ-1 м.Купянськ, ДЮСШ Великобурлуцької ОТГ, ДЮСШ Великобурлуцького району та дві команди Дворічанського ДЮКФП «Юність».

Перша команда нашого клубу об’єднала старших дівчат 2003-2004 р.н. А кістяк другої склали перспективні вихованці 2005-2006 р.н. з села Тополі, головною метою для яких було набуття досвіду виступу на офіційних змагання з прицілом на виступ у своїй віковій категорії вже через два тижні.

Команди було розділено на дві підгрупи, по два кращих колективи з яких виходили до півфіналу етапу. Як і в дорослому «Чемпіонаті України з волейболу» головним пріоритетом для розподілу місць в турнірній таблиці була кількість перемог.

В першій підгрупі «Юність-1» (тренер Л.Каща) зустрічалась з куп’янською командою «Спартак» ЗОШ-1. Програвши дебют сету, за рівної гри, дворічани не змогли відіграти гандикап у п’ять м’ячів. Дзеркально пройшов другий сет тільки вже на користь команди «Юність-1». Боротьба в третьому сеті тривала до рахунку в десять пунктів, а потім дворічанські дівчата впевнено фінішували за рахунок «агресивної» подачі (2-1).

Впіймавши «кураж» дворічани в двох сетах перемогли наступного суперника, дівчат Великобурлуцького району, і посіли перше місце в підгрупі. Куп’янський «Спартак» також впевнено переграв команду ДЮСШ В-Бурлуцького району і пройшов до півфіналу.

В другій підгрупі Борівський «Маяк» розпочав з впевненої перемоги над ДЮСШ В-Бурлуцької ОТГ.

Потім волейболістки В-Бурлуцької ОТГ в трьох сетах поступились команді «Юність-2» (тренер А.Солонина).

 В боротьбі за перше місце в підгрупі між «Маяком» і «Юністю-2» перший сет у свій актив записали борівчанки. А в другому і третьому «Юність-2» майже створила сенсацію. Програючи боротьбу на сітці старшим за віком суперницям, дворічанки зробили ставку на гру в захисті и ризик на подачах. Після серії потужних подач Д.Кіптілої «Юність-2» втримала здобутий відрив у рахунку і перемогла в другому сеті.

Продовжилась боротьба на тай-брейку, де на зміні сторін дворічанки мали перевагу 8:4. Та надалі юним волейболісткам не хватило досвіду  змагань такого рівня і втримати переможний рахунок вони не змогли. Поступившись 1-2 за сетами «Юність-2» посіла друге місце в групі.

В першому півфіналі відбулось своєрідне «дворічанське дербі» між командами «Юність-1» та «Юність-2», де прогнозовано сильнішими виявились старші волейболістки.

В другому півфіналі місцевий «Маяк» в двох сетах переграв куп’янський «Спартак».

Не зважаючи на цю поразку, в грі за третє місце «Спартак» в двох сетах впевнено переміг «Юність-2», яким на четверту гру вже не вистачало концентрації.

На початку фінальної гри туру «Юність-1» декілька разів поспіль не змогла забити м’яч на подачах суперника після чого «Маяк» повів у рахунку 5-1. Замінами шукаючи оптимальний склад дворічани змогли налагодити гру, але врятувати першу партію не змогли.

Початок другого сету був вже за дворічанами, які на подачах Д.Пишняк відірвались в рахунку 2:8. Такий перебіг подій примусив суперниці нервувати, вони почали помилятись і «Юність-1» зрівнює рахунок по сетам. На тай-брейку вирішальним стала довша і «рівна» лава запасних у наших дівчат. Даючи перепочити і заспокоїтися лідерам команди, дворічани впевнено забивали м’ячі на подачах суперника і довели гру до перемоги.

Отже «Юність-1», посівши перше місце на відбірковому етапі пройшла до фінального етапу обласного чемпіонату.

Другими стали дівчата борівського «Маяку», третіми волейболістки куп’янського «Спартаку» ЗОШ-1, які теж отримали путівки до фінальної частини обласних змагань, які відбудуться наприкінці січня.

         Для вихованців ДЮКФП «Юність» продовжиться чемпіонат іграми попереднього етапу у юнаків і дівчат середньої вікової категорії 9-10 листопада в смтДворічна та смт.Шевченково.

Володимир Домнін

Фото Людмила Каща

Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11780 | Переглядів: 439Дата публікації: 11:40 11.11.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук