«Старт до чемпіонства 3 »

Поділитися новиною:

Вже традиційно 25 травня Новопсковська територіальна громада приймає відкритий турнір з гирьового спорту "Старт до чемпіонства 3".

Надто популярний стає турнір "Старт до чемпіонства" який проходе за сприяння Новопсковської територіальної громади в Луганської області. Урочисте відкриття змагання розпочав головний суддя змагань Майстер спорту України з гирьового спорту Кірєєв Євген, після чарівного танцю дівчат, гостей та учасників змагань привітав голова Новопсковської селищної ради Гаєв Вадим Вікторович.
      Позмагатися на відкритий турнір до гостинних господарів прибули представники дев’яти команд з Луганської області,та вже класично команда з Харківської області «ЮНІСТЬ». 153 учасника із 10 команд приїхали взяти участь у різних вікових і вагових категоріях.
Новопсковський селищний будинок культури на один день перетворився на центр гирьового спорту, в залі відчувалася легка напруга, всі спортсмени хвилювалися за свої виступи. За характером змагання проходили у вправі гвардійський ривок на який було відведено 12 хвилин для виконання вправи. Командний залік рахувався по десяти кращім результатам в кожній команді.
Першими у боротьбу вступили наймолодші діти 2008 року народження, а їх запал та азарт підхопили старші юнаки і дівчата, чоловіки та жінки, ветерани спорту.
        Дворічанська команда «Юність» вже не однаразово стає учасником подібних змагань, дитячу команду ДЮКФП очолив керівник гуртка МС України Олег Федяй, а разом з ним на змагання прибула дружна команда гирьовиків молодшого та старшого покоління, а саме:
Юрьєв Олександр, Омельчук Віталій, Сабіна Артем, Фомін Євген, Омельчук Іван, Ткаченко Михайло, Шляхтін Микита, Шило Максим, Омельчук Дмитро, Колеснікова Анастасія, та вже більш досвідчені спортсмени гирьового спорту, кандидати в майстри спорту України, Ткаченко Володимир та ветеран гирьового спорту Ростислав Федяй.
Разом це одна команда, яка поринула у вир спортивної боротьби за здобуття високих позицій на цьому турнірі.
Зважаючи на рівень змагань та розвитку силових видів спорту у господарів турніру, наші гирьовики продемонстрували непогані навички та вміння і зуміли показати пристойні результати та загартований командний залік.
Радісно бачити діточок з гирями які вправно виконують підйоми та йдуть до перемоги. Як кажуть «переможе сильніший»! Серед них забираються на вершини й представники команди «Юність».
Відразу п’ять наших спортсменів із 12, що стартували у змаганнях, увійшли до числа призерів і чемпіонів Новопсковської територіальної громади а саме:
Юрьєв Олександр в абсолютній ваговій категорії 2008 р. н. та молодше з гирею 4 кг виконав 348 підйомів та посів друге місце, трохи поступившись першому в якого 352 підйоми.
В наступній ваговій категорії 2006 р. н та молодше з гирею 8 кг блискавучим виступом може пишатися Ткаченко Михайло, який продемонстрував не аби-яку силу та витримку, після першого виступу з гирею 8 кг, Михайло взяв участь в старшій віковій категорії 2004 р. н. та молодше з гирею 12 кг. Велась дуже запекла боротьба, виснажений юний богатир дав спалаху, та не дав шансів другим суперникам на перемогу, ставши чемпіоном в двох вікових категоріях. Молодець Михайло! Сподіваємось на продовження і ще на вищі досягнення спортсмена.!!!
         А тим часом у турнірну боротьбу вступали представники «важкої артилерії» – чоловіки та ветерани які виконували вправу з гирею 24 кг.
Першим вийшов на поміст капітан команди Федяй Олег витупавши у щільній боротьбі серед учасників ваговій категорії до 78 кг, Олег впевнено посів першу сходинку виконавши вправу 263 підйоми.
У наступній ваговій категорії до 95 кг вдалим виступом відзначився Ткаченко Володимир. 255 підйомів дозволили Володимиру тріумфувати на третє місце.
         Завершував змагання у абсолютній ваговій категорії серед ветеранів найстарший дід нашого колективу гирьовиків Ростислав Федяй. Цього року Ростислав вів уперту боротьбу за переможну висоту, і другий рік поспіль довів що йому немає рівних на цьому турнірі. З результатом в 202 підйоми став чемпіоном поставивши крапку серед ветеранів.
Зауважу, що ще два наших юних спортсмени показали доволі пристойні результати, але зупинилися за крок від медального заліку. Четверті місця у своїй віковій категорії змагань посіли:
Омельчук Дмитро та Шило Максим, які той рік вже входили до числа призерів.
П’яту сходинку посіли Омельчук Іван, Шляхтін Микита, та тендітна Колеснікова Анастасія. Хочется відзначити наших юних гирьовиків, які нещодавно займаються гирьовим спортом, але вже мають певні особисті досягнення.
Омельчук Віталій, Фомін Євген, Сабіна Артем – ці хлопці трохи «не дотягнули» до медалей, але прагнули до успіху і він обов’язково прийде до наших спортсменів, адже це їхні перші змагання такого рівня.
         Організація та проведення змагань стали особисто-командними і пройшли на найвищому рівні, Завдяки великій кількості учасників змагань, конкуренція була дуже великою, а перемогу змогли отримати найсильніші. За результатами цікавих і дуже напружених змагань у загальнокомандному заліку перемогу виборола команда: села Просторе, друге месце посіла команда села Риб’янцеве, бронза дісталась команді «Юність» Харківської області, які той рік святкували перемогу.
Команди були нагородженні кубками та грамотами, в особистіой першості були нагороджені кубками, грамотами, медалями, вимпелами та цінними подарунками Новопсковської ОТГ, та всеукраїнської громадської організації ,,Союзу Гирьового Спорту в Луганській області’’
Змагання гирьовиків стали справжнім спортивним святом, залишивши незабутній слід в серцях кожного з присутніх.
          Організація змагань була забезпечена спільними зусиллями Новопсковської об’єднаної територіальної громади, успішне ж проведення цього свята відбулося завдяки злагодженій співпраці організаторів та суддів змагань. Було приємно відчувати себе як вдома. Головний суддя змагань Кірєєв Євген, роздавав смачне печиво та солодкі напої кожній команді, та як оратор чітко коментував виступ кожного учасника. Шаповалова Марина та її колега допомагали спортсменам виходити на помости перед кожною зміною учасників та провели урочисте нагородження по завершенню змагань. Я вважаю, що деяким організаторам змагань ще потрібно повчитися щоб провести в себе такий грандіозний турнір.
Хочеться окремо подякувати дуже хорошим людям, без яких ця поїздка стала би не можлива, за часткову допомогу висловлюємо щиру вдячність Директору « Дворічанського -Агро» Скибі Юрію Володимировичу та моєму старому другу, який більшу частину взяв на себе.
Наші юні гирьовики дуже дякують та цінують надану можливість та вагомий вклад в розвиток гирьового спорту.

Альбом: «Старт до чемпіонства 3 »
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11319 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:52 10.06.2019