Дворічани торують свій «Шлях до Олімпу»!
Дворічани торують свій «Шлях до Олімпу»!

Поділитися новиною:

Дворічани торують свій «Шлях до Олімпу»!

З 27 по 29 травня громадська організація «Харківська обласна федерація волейболу» та Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради в рамках проведення шостого міського дитячого фестивалю «Шлях до Олімпу» провели відкритий чемпіонат міста Харкова з пляжного волейболу.

 

 

З 27 по 29 травня громадська організація «Харківська обласна федерація волейболу» та Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради  в рамках  проведення шостого міського дитячого фестивалю «Шлях до Олімпу» провели відкритий  чемпіонат міста Харкова з пляжного волейболу.

Змагання відбувались на відкритих волейбольних майданчиках Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького. Юнаки і дівчата змагались в двох вікових категоріях 2002-2003р.н. та  2004р.н. і молодше.

Три команди вихованців Дворічанського ДЮКФП «Юність» молодшої вікової категорії виступали  на цих змаганнях за підтримки голови федерації волейболу Дворічанського району О.Ф.Шишкунова.

Для наших юнаків це були дебютні змагання на обласному рівні. А серед їх суперників, що пройшли сито попереднього відбору, були й такі що вже мають багаторічний досвід виступу на обласних та республіканських змаганнях. Тому, не дивно, що перше місце посіла пара вихованців школи пляжного волейболу ХОВУФКС. На другому представники волейбольної школи «Локомотив».

Третіми стали дворічани В.Петровський та М.Федосєєв. Четверта сходинка теж за вихованцями клубу «Юність» - К.Купіним та А.Русо.

Наша третя пара Р.Жепка та Д.Дорошенко посіли 5-6 місце.

Шанувальникам статистики нагадаємо, що цьогорічна бронза дворічан - це повторення результату А.Глушко та А.Романенко у молодшій віковій категорії на першості Харкова в рамках першого фестивалю «Шлях до Олімпу» в 2014 році.

Альбом: Дворічани торують свій «Шлях до Олімпу»!
Альбом: Дворічани торують свій «Шлях до Олімпу»!
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/11317 | Переглядів: 431Дата публікації: 15:13 10.06.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук