Ігри в групах серед юнаків 2006-2007 років народження та фінальні ігри кубку Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу
 Ігри в групах серед юнаків 2006-2007 років народження та фінальні ігри кубку Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу

Поділитися новиною:

Ігри в групах серед юнаків 2006-2007 років народження та фінальні ігри кубку Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу

2-3 березня відбулися ігри в групах серед юнаків 2006-2007 років народження та фінальні ігри кубку Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу в трьох вікових групах

Календар фінальних ігор

кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н.

03.03.2019 рік.

Номер                  назва команд                                                                                            Рахунок 

гри

1.   гр.№2 «Юність-1»Дворічна  –  гр.№16Тавільжанська ЗОШ                                               3:0       

2.   гр.№4 «Юність-2»Дворічна  –  гр.№23Колодязненська ЗОШ                                             5:0 

7. Гра за 3-4 місця     гр..№23Колодязненська ЗОШ – гр.№16Тавільжанська ЗОШ                - ; +   

10. Гра за 1-2 місця   гр.№2 «Юність-1»Дворічна – гр.№4 «Юність-2»Дворічна                      2:3       

                                                         

Календар фінальних ігор

кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2006-2007 р.н.

 

3.  гр.№5 «Юність»Дворічна  –  гр.№20Рідкодубська ЗОШ                                                             0:7

4.  гр.№15Тавільжанська ЗОШ – гр.№19топільська ЗОШ                                                                5:1                                      

8.  Гра за 3-4 місця      гр.№5 «Юність»Дворічна  –  гр.№19Топільська ЗОШ                                 0:5                                      

11. Гра за 1-2 місця     гр.№15Тавільжанська ЗОШ – гр.№20Рідкодубська ЗОШ                  1:1 пенальті(3:4)     

Календар фінальних ігор

кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н.

 

5. гр.№20Рідкодубська ЗОШ –  гр.№13Вільшанська ЗОШ                                                               4:1

6. гр.№12 «Юність» Дворічна –  гр.№14Мечниківський НВК                                                            0:5

9. Гра за 3-4 місця    гр.№12 «Юність» Дворічна – гр.№13Вільшанська ЗОШ                       2:2 пенальті (2:3)

12. Гра за 1-2 місця    гр.№20Рідкодубська ЗОШ –  гр.№14Мечниківський НВК                            3:9                                                         

Підсумок змагань кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н.    Дворічна. 03.03.2019 рік.

  І місце         –    навчальна група  №4  «Юність-2»Дворічна

 ІІ місце        –    навчальна група  №2  «Юність-1»Дворічна

 ІІІ місце       –    навчальна група  №16 Тавільжанська ЗОШ                                                         

  4 місце        –    навчальна група  №23 Колодязненська ЗОШ

Підсумок змагань кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2006-2007 р.н.    Дворічна. 03.03.2019 рік.

  І місце         –    навчальна група  №20 Рідкодубська ЗОШ      

 ІІ місце         –    навчальна група  №15 Тавільжанська ЗОШ                                                         

 ІІІ місце        –    навчальна група  №19 Топільська ЗОШ                        

  4 місце         –    навчальна група  №5  «Юність» Дворічна

Підсумок змагань кубка Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н.    Дворічна. 03.03.2019 рік.

  І місце         –    навчальна група   №14  Мечниківський НВК                        

 ІІ місце         –    навчальна група   №20 Рідкодубська ЗОШ                                                            

 ІІІ місце        –    навчальна група   №13 Вільшанська ЗОШ                                                       

  4 місце         –    навчальна група   №12  «Юність» Дворічна

В номінації  «КРАЩИЙ   ГРАВЕЦЬ»  змагань на кубок Дворічанського ДЮКФП «Юність» з футзалу  визнані

 

серед юнаків 2008-2009 років народження

 ШЕЙГУС  НІКІТА   

                                 

серед юнаків 2006-2007 років народження

ПРОСОЛОВ  МАКСИМ     

  

серед юнаків 2004-2005 років народження

МОЛЧАНОВ  АНТОН    

 

                                                        В номінації «КРАЩИЙ  ГРАВЕЦЬ  КОМАНДИ» визнані:                             

                                                                    серед юнаків 2008-2009 років народження 

 

 

Назва команди

 Кращий гравець

1

«Юність-1» Дворічна

Воліков Володимир

2

Тавільжанська ЗОШ

Чернятін Кирило

3

«Юність-1» Дворічна

Гонтовий Владислав

4

Колодязненська ЗОШ

Соловей Максим

 

  

 

 

 

 

 

 

 

серед юнаків 2006-2007  років народження

 

 

 

Назва команди

 Кращий гравець

1

«Юність» Дворічна

Скрипніков Богдан

2

Рідкодубська ЗОШ

Поляк Єгор

3

Тавільжанська ЗОШ

Киричок Владислав

4

Топільська ЗОШ

Деркач Данило

 

 

 

 

 

 

 

 

 

серед юнаків 2004-2005 років народження

 

 

 

Назва команди

 Кращий гравець

1

«Юність» Дворічна

Гладков Антон

2

Рідкодубська ЗОШ

Поляк Микита

3

Вільшанська ЗОШ

Гадаєв Ібрагім

4

Мечниківський НВК

Сябрук Назар

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10935 | Переглядів: 232Дата публікації: 15:07 04.03.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих