Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження
Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження

Поділитися новиною:

Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження

26-27 січня 2019 року відбулись ігри фінального етапу чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження

Чемпіонат Харківської області «Дитяча ліга» -

у Дворічан бронзові нагороди!

Після низки новорічних свят дворічанські юнаки і дівчата знову занурились в захоплюючі волейбольні баталії. Юні волейболісти визначають сильніших в чотирьох категоріях відкритої першості Дворічанського ДЮКФП «Юність», крім цього на районному відборі ведуть боротьбу, за право представляти Дворічанський район на зональному етапі всеукраїнських змагань «Шкільна ліга України - 2019», готуються і змагаються у фінальних етапах «Чемпіоната Харківської області «Дитяча ліга».

Так з 26 по 27 січня в смт.Пісочин, що біля Харкова, було проведено фінал «Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження. Нагадаємо, що в цій категорії змагались одинадцять команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів, які були розділені на три підгрупи. Ігри попереднього групового етапу було проведено в жовтні і за їх результатами по дві кращі команди відбирались до фіналу змагань. На попередньому етапі волейболісти Дворічанського ДЮКФП «Юність», – срібні призери чемпіонату в минулому році, впевнено, без жодної поразки, відібрались до фінальної части, де потрапили до групи «Б» разом з ДЮСШ-11 (м.Харків) та ДЮСШ смт.Пісочин. До групи «А» потрапили ДЮСШ смт.Борова, ДЮСШ «Олімпія» з Лозової (минулорічний переможець обласної «Дитячої ліги») та ДЮСШ-8 «Локомотив» (м.Харків)  (минулорічний переможець Чемпіонату України в цьому віці.)

В перший день фінальної частини «Локомотив» своїм виступом підтвердив високий статус лідера національного чемпіонату. Спочатку в п’яти сетах «залізничники» здолали волейболістів з Лозової, а потім «на одній нозі» переграли борівських волейболістів і вийшли до півфіналу з першого місця в групі «А». Перегравши борівчан волейболісти з Лозової відібрались до півфіналу з другого місця.

В групі «Б» фаворитами групи вважались вихованці ДЮСШ-11, бо на попередньому етапі вони були сильніші за ДЮСШ-8 «Локомотив» та ДЮСШ-12 (м.Харків). На старті фінального етапу вони в три сети легко переграла хазяїв майданчика, а потім несподівано для своїх вболівальників зустріли організований блок і захист дворічан. Програючи супернику в зрості дворічани компенсували це надійною грою в захисті, швидкими атаками, а головне – ігровою дисципліною. Як наслідок – три нуль в суддівському протоколі на користь вихованців клубу «Юність». В наступній грі проти юнаків з Пісочина дворічани мали нагоду дати перепочинок  волейболістам стартового складу і відточити ігрову взаємодію гравцям заміни. Після «сухої» перемоги у другому поєдинку «Юність» виходить до півфіналу з першого місця в групі, ДЮСШ-11 з другого.

На другий день в першому півфіналі волейболісти «Локомотива» взяли реванш за поразку в жовтні в три сети перегравши ДЮСШ-11.

В другому півфіналі, за рівної гри, дворічани припустили забагато помилок в атаці і «віддали» перші два сети. В третьому, маючи в середині сету «+6» у рахунку, не «втримали» прийом подачі і поступились супернику з загальним рахунком 3-0.

В «малому фіналі» знову зустрілись команди ДЮКФП «Юність» та ДЮСШ-11. Останні підсилили свій склад, порівняно з попереднім днем, додавши на позицію зв’язуючого не задіяного в фінальній частині вихованця «Локомотива». За два дні команди добре вивчили гру суперника тому рахунок 25-23 на користь дворічан свідчить про рівну боротьби на майданчику. В другому сеті напруга на корті ще зростає. В середині партії суддя дає попередження харків’янам за порушення правила заміни, потім вже дворічани отримують жовту картку за незгоду з рішенням судді. В підсумку сету 23-25, на жаль, на користь ДЮСШ-11. Боротьба за кожен м’яч тривала і в третьому сеті, в середині якого харків’яни отримують червону картку за повторення порушення правила заміни. В кінці нервової партії в протоколі запис 25-22  на користь дворічан.

А в четвертому сеті боротьби вже не було - у дворічан «полетіла» подача, гравці що вийшли на заміну додали швидкості в грі нашої команди і суперник, як кажуть у спорті, - «поплив». Команда ДЮКФП «Юність» здобуває перемогу з рахунком 3-1 і стає бронзовим призером чемпіонату!

В грі за «золото» чемпіонату «Локомотив» упевнено здобув перемогу з рахунком 3-1, програвши тільки третій сет резервістами.

Срібні нагороди у юнаків ДЮСШ «Олімпія» з Лозової.

Переможці та призери «Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 року були нагороджені грамотами та медалями від Федерації волейболу Харківської області.

Додатковим бонусом стало запрошення призерів чемпіонату на «Турнір з волейболу пам’яті ЗМС, дворазового олімпійського чемпіона Ю.М.Пояркова», який було започатковано обласною федерацією в минулому році. Він відбудеться у середині лютого.

В.Домнін

     

 

Альбом: Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження
Альбом: Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження
Альбом: Фінал чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» серед юнаків 2002-2003 років народження
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10811 | Переглядів: 519Дата публікації: 09:52 06.02.2019
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук