ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА НАШИХ ЮНИХ ГИРЬОВИКІВ

Поділитися новиною:

З 23 по 25 листопада 2018 року тривали змагання Чемпіонату України з гирьового спорту серед школярів України у м. Токмак (Запорізька обл.) .

В масштабній події взяло участь близько 300 учасників з різних куточків нашої країни.

В цьому році підкорювати вершини престижного п’єдесталу від команди  Дворічанського ДЮКФП «Юність» відправилось три юних спортсмена які вже відомі своїми показниками за межами району та області, а дехто і на всеукраїнському рівні.

Змагання проводились в класичному двоборстві  (поштовх + ривок), маючи десять хвилин на кожну вправу, переможець визначався по сумі балів у обох вправах.

Після державного гімну України та привітання від президента Федерації гирьового спорту Щербини Юрія Володимировича всіх гостей та учасників, напруженого очікування змагання було розпочато.

Першим такого високого рівня змагань, дуже хвилюючим та важким виступом став для Омельчука Івана. Маючи власну вагу 29 кілограмів в найменшій ваговій категорії (ВК)до 45 кг з 8-ми кілограмовими гирями у вправі «поштовх» - наймолодший гирьовик зафіксував 82 підйоми, та 196 у вправі «ривок». Цей показник не дозволив хлопцю зайняти жоден з переможних «вершків», але результати були рекордними для Вані самого, при цьому  йому дісталась чесна та «золота середина» із 12 учасників.

Ще кращим здобутком може пишатися наш юний богатир Михайло, який виступив у ВК  до 55кг із гирями також по 8кг,де було представлено відразу 7 спортсменів у одній ваговій категорії.Михайло Ткаченко вже раніше, та не вперше,встиг «задати жару» на різноманітних змаганнях. Продемонструвавши цього року у першій вправі 174 підйоми Михайло покращив свій власний результат на 23 підйоми.Зібравшись зі своїми силами на другій вправі «ривок»,  виконав 219 разів. Сума двоборства склала 393 бали.Такий результат виявився далеко недосяжним для інших суперників.Адже, для порівняння, результатом другого місця складала сума в 366 балів, наш земляк став Чемпіоном України у своїй ваговій категорії.
До того ж, Михайло став абсолютним чемпіоном України серед усіх хлопців з гирями 8кг показавши найкращий результат в 393 бали.

Неодноразово, протягом року тренувань,Омельчук Дмитро виступав на різноманітних обласних турнірах та змаганнях за межами області, завжди попадав до медального заліку.  Рівень всеукраїнських змагань цього року для юнака стали дебютними та дещо хвилюючими. Маючи найбільшу кількість суперників серед всіх учасників змагань,у  ваговій категорії до 55 кг з вагою гирь 12 кілограмів Дмитро не дозволив «вислизнути» зі своїх міцних рук та впевнено став срібним призером України своєї вагової категорії.

Серед спортсменів велась дуже запекла боротьба адже ніхто не хотів здаватися, судді чітко фіксували кожен підйом. Дворічани вкотре довели свою жагу до перемоги, міцну завзятість, високий рівень майстерності та непохитну витримку відпрацювавши в кожній вправі по 10 хвилин!

Здається, що Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат мав далеко не дитячий рівень. Складалось враження дорослої, запеклої боротьби за першість престижних п’єдесталів, адже юні українці мають не аби-яку силу в своїх руках!

Дуже приємно пишатись та визнавати, що серед найсильніших в Україні  гирьовиків є і наші земляки-дворічани! Щиро вітаємо переможців, їх сім’ї, керівника гуртка Федяя Олега Ростиславовича, бажаємо їм міцного здоров’я та ще більших призових здобутків в подальшому!

Альбом: ВСЕУКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА НАШИХ ЮНИХ ГИРЬОВИКІВ
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10497 | Переглядів: 41Дата публікації: 10:01 28.11.2018