«Спорт протягом життя»
«Спорт протягом життя»

Поділитися новиною:

«Спорт протягом життя»

21 листопада 2018 року у смт. Ківшарівка на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Металург» та Будинку культури відбувся ІІ (зональний) етап змагань з волейболу. У змаганнях взяли участь 6 найкращих команд закладів загальної середньої освіти Дворічанського, Куп’янського, Шевченківського, Борівського, Великобурлуцького районів та м. Куп’янськ


 Збірна команда дівчат Дворічанського району, до складу якої увійшли учні Дворічанської ЗОШ та Дворічанського ліцею під керівництвом Сергія Довгополого, вчителя фізичної культури Дворічанської ЗОШ, без перешкод перемогла однолітків з Шевченківського та Великобурлуцького районів. Нервовий та «трипартійний», хоча і переможний півфінальний поєдинок з дівчатами із міста Куп’янськ вивели дворічанок на протистояння з досить сильною командою з Борової. Інтрига хоча і зберігалась протягом всього матчу, але перемогу в ній вибороли наполегливі боровчанки. Як результат друге місце. Хоча і вперше за три роки команда дівчат не потрапляє до фіналу змагань.

 Для команди юнаків, в якій виступали учні Дворічанської ЗОШ, Колодязненської ЗОШ та Дворічанського ліцею конкуренцію не змогли скласти ні хлопці з Шевченківського району та м. Куп’янськ у груповому етапі, ні з Великобурлуцького та Борівського районів у півфінальному та фінальному поєдинках відповідно. Таким чином команда юнаків Дворічанського району стали переможцями і зіграють з переможцями зональних етапів змагань у м. Харків у грудні.


 

Альбом: «Спорт протягом життя»
Альбом: «Спорт протягом життя»
Альбом: «Спорт протягом життя»
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10495 | Переглядів: 419Дата публікації: 09:10 28.11.2018
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук