Перемога з прицілом на майбутні старти!
Перемога з прицілом на майбутні старти!

Поділитися новиною:

Перемога з прицілом на майбутні старти!

Старт волейбольному Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 років.

 

      20 жовтня стартував Чемпіонат Харківської області «Дитяча ліга» з волейболу сезону 2018-2019 років. В цьому році змагання проводяться серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях (2002-2003, 2004-2005, 2006-2007р.н.) і вже 75 команд спортивних шкіл та клубів Слобожанщини засвідчили свою участь в чемпіонаті.

     Враховуючі вдалі виступи дворічан в минулому році, обласна федерація волейболу надала право провести перший, відбірковий етап серед юнаків старшої вікової категорії 2002-2003 років народження  Дворічанському ДЮКФП «Юність». В цій категорії в чемпіонаті беруть участь 11 юнацьких команд. На попередньому етапі, проведення якого заплановано на жовтень, команди було розподілено на три групи за територіальним принципом. За результатами ігор, по дві кращі команди з груп відбираються до фінального етапу, який заплановано на кінець січня. І вже минулої суботи до спортивного комплексу ДЮКФП «Юність» завітали команди спортивних шкіл Борівського, Велико-Бурлуцького та Шевченківського районів. Відкривав змагання головний суддя Чемпіонату Харківської області «Дитяча ліга», суддя Національної категорії В.І.Хлопенко. Василь Іванович наголосив, що саме грою юних дворічан проти волейболістів Велико-Бурлуцького району й розпочнеться цьогорічний обласний чемпіонат.

     Як з’ясувалося, Велико-Бурлуцькі волейболісти виявились непоступливим суперником, який, завдяки перевазі в зрості, вдало використовував груповий блок та атаки з країв сітки. До того ж, значно оновленому складу дворічан потрібен був деякий час щоб налагодити взаємодію та відчути ігровий ритм. В свою чергу, використовуючи перевагу в комбінаційній грі, зв’язуючий дворічан К.Купін ефективно «заряджав» своїх лідерів О.Омельченко та Д.Гурю в атаці, що й  забезпечило перемогу хазяїв майданчика в трьох сетах (26:24, 25:23, 25:18).

В наступному протистоянні юнаків Борівського та Шевченківського районів впевнену перемогу в трьох сетах здобули борівські волейболісти.

     Продовжили змагання команди Борівської ДЮСШ та В-Бурлуцької ДЮСШ. Несподівано для багатьох борівські волейболісти впевнено в трьох сетах здолали своїх опонентів, головним чином завдяки завзятій грі в захисті та меншої кількості невимушених помилок.

     В четвертій грі зустрічались хазяї майданчика та юнаки Шевченківської ДЮСШ. В першому сеті стало зрозуміла відчутна перевага в індивідуальній майстерності дворічан, про що свідчив і рахунок на електронному табло  25:6. Особливо «запам’ятався» нашим сусідам Д.Гуря, який набрав дев’ять очок поспіль виконуючи силову подачу.

За такої ситуації дворічани змінили ігровий склад в другій партії і виставили проти старшого суперника склад в комбінації 2003-2006 років народження, який готується до виступу в листопаді на «Всеукраїнському турнірі «Спортивні надії України» в Сєверодонецьку Луганської області. Вміло діючи в захисті дворічани отримали можливість вивести на «вістря» атак Д.Крилова та М.Чиркова і здобули перемогу з рахунком 25:18.

     В наступному сеті дворічани використали нагоду «обкатати» збірну команду 2005-2006 років народження, яка готується до стартів в наступній віковій категорії цього чемпіонату в листопаді місяці. За рівної боротьбі дворічанські хлопці поступились в третьому сеті супернику з дзеркальним рахунком попередньої партії (18:25). В четвертому сеті у дворічан на майданчику знову з’явився стартовий склад, який впевнено довів сет (25:12) та гру до перемоги 3-1.

     В п’ятій грі на майданчику зустрічались волейболісти В-Бурлуцького та Шевченківського районів. В цьому протистоянні сильнішими виявились бурлуцькі волейболісти, які й посіли в групі третє місце. Шевченківці відповідно посіли четверте місце, та, незважаючи на результат, відмітимо відродження юнацького волейболу в цьому районі, якому ще важко вийти на відповідний рівень після декількох років «застою».

      В заключній грі туру зустрічались команди Дворічнського ДЮКФП «Юність» та Борівської ДЮСШ. Обидві команди підійшли до цього протистояння з двома перемогами, тим самим виконавши головне завдання попереднього етапу  - відбір до фінальної частини змагань. Осінню минулого року ці суперники вже зустрічались у Куп’янську в півфіналі зонального етапу обласного волейбольного турніру за програмою «спорт протягом життя». Тоді сильнішими виявились дворічани. Тому зрозуміло, що протистояння цих команд було ще й цікаве і з плану участі обох колективів  в цьогорічних змаганнях за програмою «спорт протягом життя», які відбудуться в насиченому змаганнями листопаді.

      З середини першого сету дворічани повели в рахунку, завдяки вдалим діям на подачах Д.Гурі та О.Омельченко, а атаки останнього стали вирішальними наприкінці партії. В другому сеті на майданчик у дворічан знову вийшов склад в комбінації 2003-2006 р.н. Та до честі суперника, з таким складом вони «розбирались» впевнено, маючи суттєву перевагу на блокуванні. До середини сету гості були попереду вже за рахунку 6:14 коли на подачу у дворічан вийшов А.Русо (до речі 2006 р.н.). Серія з восьми ефективних планерів у стрибку приголомшила захист суперника і за рахунку 14:14 гра вирівнялась. А коли рахунок обох команд перейшов за другий десяток Антон своєю подачею знову змусив капітулювати захист суперника.

     В третьому сеті дворічани повернули на майданчик стартовий склад, який мав перевагу в над суперником в усіх компонентах гри. Зв’язуючий дворічан М.Кисіль вміло розводив своїх атакуючих і блок суперника, а після серії з п’яти вдалих атак «до полу» А.Урсова стало зрозуміло, що гра скінчиться в трьох сетах.

     Отже перше місце на груповому етапі посіли юнаки Дворічанського ДЮКФП «Юність». На другій сходинці волейболісти Борівської ДЮСШ.

     В Чемпіонаті Харківської області «Дитяча ліга», як і в чоловічому Чемпіонаті України з волейболу діє правило, що першим чинником при розподілу місць в турнірній таблиці є кількість перемог, потім кількість набраних очок (за італійською системою), і лише потім співвідношення виграних-програних партій. Тому дворічани експериментуючи з складом команди впевнено вирішили своє турнірне завдання виходу до фіналу чемпіонату з прицілом на майбутні старти в інших турнірах.

Також розпочали ігри в підгрупах дівчата 2002-2003 років народження та юнаки 2004-2005 років народження. Дівчата виборювали місце в фіналі в м.Харків, а юнаки заявившись двома командами "Юність-1"  та "Юність-2" в смт.Ковшарівка. Впевнений вихід в фінальну частину чемпіонату Харківської області 

Місця серед юнаків 2004-2005 років народження . 10.11.2018  група "Б"

1 місце  -  "Юність-2" Дворічна (вихід в фінал).

2 місце -  ДЮСШ  м. Куп`янск (вихід в фінал).

3 місце -   "Юність-1"  Дворічна  (вихід в фінал).

4 місце -  ДЮСШ    Шевченково; 5 місце - ДЮСШ -  В. Бурлук; 6 місце - ДЮСШ  Борова

Турнірна таблиця серед дівчат 2002-2003 років народження  10-11.11.2018  група "Б"

Название 1 2 3 4 5 Игры Победы Очки в/п Коэф. Место
1 ДЮСШ 12 Харків 3-0 3-0 1-3 3-0 4 3 9     2
2 ДЮСШ  - Кегичівка 0-3 0-3 0-3 0-3 4 0 0     5
3 "Юність" Дворічна 0-3 3-0 0-3 3-0 4 2 6     3
4 ДЮСШ  - Чугуїв 3-1 3-0 3-0 3-0 4 4 12     1
5 ДЮСШ - Борова 0-3 3-0 0-3 0-3 4 1 3     4
 
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Альбом: Перемога з прицілом на майбутні старти!
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10390 | Переглядів: 701Дата публікації: 14:38 08.11.2018
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук