ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
 ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ

Поділитися новиною:

ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ

Підсумки чемпіонату Харківської області з футболу серед юнаків 2006-2007,2004-2005,2002-2003 років народження та першості Дворічанського ДЮКФП "Юність" з футболу серед навчальних груп 2006-2007, 2008-2009 років народження

                                                                             ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ

       Насиченим видався графік осінніх змагань із футболу .  Дворічанський дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Юність» взяв старт в чемпіонаті Харківської області з футболу серед дитячо-юнацьких  команд у трьох вікових групах. Також було проведено  першість у  трьох вікових групах. Сьогодні саме час підбити підсумки футбольної осені у дитячих змаганнях і намітити перспективи подальших змагань.

       В обласних змаганнях у підгрупі разом з дворічанами стартували команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Печенізького, Чугуївського, Великобурлуцького районів та куп’янські команди футболістів ДЮСШ «Металург» і ФК «Мрія». Звичний склад підгрупи для останніх змагальних років і звичні вже завдання, які поставлені перед вихованцями і тренерами клубу «Юність», – вихід до фінальної частини обласних змагань. І особлива увага у цьому аспекті покладається на вихованців середньої і старшої вікових груп, тоді як наймолодші тільки-но роблять перші кроки у змаганнях подібного рівня і освоюються у новому для себе турнірі.

        Наймолодша команда – вихованці гуртків 2006–2007 років народження (керівники команди С.І.Анопко та О.Є. Неронов), як для дебютанта обласних змагань, стартувала посередньо і за підсумками першої половини дистанції знаходиться на четвертому місці. Попереду у таблиці розмістилися, і це цілком закономірно, представники ДЮСШ «Металург», ФК «Мрія» та ДЮСШ м. Чугуїв. Для наших наймолодших хлопчаків, як для дебютантів, результат посередній, а далі необхідна клопітка і планомірна робота.

       Юні футболісти середньої групи – вихованці 2004–2005 років народження (керівники команди В.О. Комісаров і О.М. Строєв)  За підсумками першого кола вони фінішували на проміжному другому місці. Подібного результату досягли і найстарші юнаки – футболісти 2002–2003 років народження (керівник команди О.Є. Неронов).

        Друге коло юнацького чемпіонату області серед команд ДЮСШ, футбольних і спортивних клубів, спеціалізованих шкіл розпочнеться навесні наступного року і триватиме протягом квітня – травня. Саме наприкінці навчального року можна буде підбити остаточні підсумки виступів команд.

        А в першості з футболу відбулися змагання в одне коло у трьох вікових категоріях (серед юнаків 2004-2005 років народження ігри відбулися раніше). У боротьбу за звання чемпіона вступили шість команд, складених із вихованців гуртків 2006–2007 років народження, і сім команд наймолодших учасників змагань – вихованців 2008–2009 років народження. Серед футболістів одинадцяти-дванадцятирічного віку точилася вперта суперечка за звання найсильнішої команди. Підсумком боротьби стала перемога юнаків команди "Факел" Колодязне (13 очок), юні футболісти з команди "Моноліт"Тавільжанки другі (11 очок), третіми фінішували представники  команди "Юність" Дворічна (10 очок). Наступні місця розподілилися так: "Старт" Тополі, "Метеор" с.Дворічне і "Родіна" Богданівське. Кращими гравцями у складах своїх команд визнані: Гуштюк С. («Оскіл» Тополі), Самцов М. («Метеор» Дворічне), Миронов М. («Моноліт» Тавільжанка), Криничанський Я. («Факел» Колодязне), Смицький З. («Родіна» Богданівське) і Сухоруков В. («Юність» Дворічна). Кращим бомбардиром у названій віковій категорії став Киричок В. з Тавільжанки, а призи кращих гравців отримали: воротар – Соловей М. і захисник – Тамарян А. (обидва з Колодязного) та нападник – Просолов М. із дворічанської «Юності».

         Серед наймолодших боротьба тривала ще більш запекла і володаря чемпіонського звання було визначено лише за додатковими показниками. Знову «порушниками спокою» стали представники Колодязного, які набрали рівну з дворічанами кількість очок – по 16 балів, провівши очну зустріч на рівних і закінчивши поєдинок внічию (0:0). І лише за кращої різниці забитих і пропущених м’ячів чемпіонське звання дісталося дворічанам. Колодязняни фінішували другими, на третьому місці тавільжанська команда (10 очок в активі). Далі в порядку зменшення місця розподілилися таким чином: "Космос" Кам’янка, "Нива"Вільшана, "Колос" Рідкодуб і "Метеор" Дворічне. Кращими гравцями у складах команд були названі: Медяник Д. («Нива» Вільшана), Євсюков М. («Метеор»  Дворічне), Романов Ярослав («Моноліт» Тавільжанка), Нестеренко О. («Факел» Колодязне), Зернов Д. («Юність» Дворічна), Бочкарьов В. («Космос» Кам’янка) і Кузніченко Д. («Колос» Рідкодуб). Кращим  бомбардиром турніру став Шейгус Н., а призи кращих у номінаціях отримали: воротар – Гонтовий В., захисник – Воліков В., нападник – Топчій Е. (всі представники команди «Юність» Дворічна ).

 

Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Альбом: ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОЇ ОСЕНІ
Web-адреса: dyukfp.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/10374 | Переглядів: 675Дата публікації: 11:08 01.11.2018
Директор

Анопко Сергій Іванович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук